До уваги власників квартирних приладів обліку

Фахівці підприємства черговий раз звертаються до своїх споживачів, які здійснюють розрахунки за показниками квартирних приладів обліку з проханням стежити за їх міжповірочними інтервалами.

Оскільки Законом України «Про метрологію і метрологічну діяльність» дозволяється застосовувати лише ті прилади обліку, які пройшли повірку або державну метрологічну атестацію і занесені до державного реєстру України, споживач, зобов’язаний стежити за терміном їх повірки, що також зазначено і в паспорті на водолічильник.

У випадку, якщо термін перевірки приладів обліку закінчився, комунальне підприємство нарахування за спожиті послуги виконує за встановленими нормам водоспоживання. Для розрахунків за фактично використану питну воду, таким споживачам необхідно в найкоротші терміни виконати повірку приладів обліку.

А для зручності споживачів, з метою скорочення витрат на час переїзду на вул. Червону, 21 А абонентними службами підприємства здійснюється прийом квартирних приладів обліку.

Представник абонентної служби надає абоненту рахунок на проведення держповірки. Прийняті водолічильники, силами нашого підприємства транспортуються на вул. Червону, 21 в Цех контрольно-вимірювальних приладів і автоматики, де представник Держспоживстандарту, на сертифікованих стендах КП «Дніпрводоканал» виконує повірку приладів обліку. Видача споживачам повірених водолічильників здійснюється на районній ділянці за наявності сплаченого рахунку.

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін