Передача показань приладів обліку

Останнім часом серед звернень абонентів в адресу КП „Днепрводоканал” зустрічаються звернення з питання наявності заборгованості, що утворилася через відсутність свідчень приладів обліку.

Фахівці підприємства постійно проводять роз’яснювальну роботу із споживачами. Проте, багато з них не завжди своєчасно передають контрольні показники і відповідно отримують рахунки за середньомісячними показниками приладів обліку, які перевищують фактичне водоспоживання. При введенні контрольних показників відбувається автоматичне корегування рахунків.

Таким чином, в черговий раз нагадуємо, що згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. №630 споживач зобов’язаний щомісячно знімати контрольні показники засобів обліку та здійснювати оплату у відповідності до фактично спожитих послуг.

Для правильності обліку споживач має можливість передавати контрольні показники в адресу комунального підприємства за допомогою:

Квитанцій, порядок оформлення якої передбачено Постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. №630 (пункт 20): «…У платіжному документі передбачаються графи для зазначення поточних і попередніх показань засобів обліку води, теплової енергії, різниці цих показань або затверджених нормативів (норм) споживання, тарифу на даний вид послуг і суми, яка належить до сплати за надану послугу.»;
Багатоканальної телефонної лінії (732 46 80);
Через«Приватний кабінет» на сайті нашого підприємства;
або іншим способом.

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін