Роботи з реконструкції каналізаційного колектору!

У зв’язку з виконанням робіт з реконструкції самопливного каналізаційного колектору в районі вулиць Калова та Комсомольської, з 17.01.2015р. до 31.01.2015р., у відповідності до розпорядження Дніпропетровського міського голови від 14.01.2015 № 7-р, комунальному підприємству «Дніпроводоканал» надано дозвіл на тимчасове припинення руху транспорту по непарній стороні вул. Комсомольській (від вул. Леніна до вул. Сєрова).

Рух автотранспорту на зазначеній ділянці дороги буде здійснюватись в односторонньому напрямку. Тобто, рух від вул. Леніна в напрямку вул. Сєрова буде дозволено, а рух від вул. Сєрова в напрямку вул. Леніна перекрито.

Фахівці підприємства звертаються до учасників дорожньо-транспортного руху з проханням звертати увагу на дорожні знаки, встановлені в місці проведення робіт, дотримуватись правил дорожнього руху та бути взаємно ввічливими.

Роботи з реконструкції колектора будуть виконані методом горизонтально-спрямованого буріння з застосуванням обладнання для безтраншейного прокладання мереж.

Приносимо вибачення за незручності та заздалегідь вдячні за розуміння.

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін