Підприємство вимушене вживати заходи щодо примусового стягнення заборгованості

Комунальне підприємство «Дніпроводоканал» вже наголошувало на тому, що не має можливості дозволяти споживачам місяцями накопичувати борги.

В аналогічній ситуації знаходиться і наше підприємство. ДТЕК «Дніпрообленерго» також вимагає від нас крім оплати поточних рахунків ще й погашення існуючої заборгованості.

Останнім часом питання виконання зобов’язань перед енергопостачальними підприємствами являється для нашого підприємства досить гострим.

Ми без зупину звертаємось до своїх споживачів з приводу того, що виконання наших зобов’язань перед енергетиками залежить від своєчасної оплати послуг водопостачання та водовідведення нашими абонентами.

Нажаль ситуація складається таким чином, що найменше відхилення від домовленостей з ДТЕК «Дніпрообленерго» миттєво відображається на подачі електроенергії до об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства міста.

Нещодавно мешканці житлового масиву Лівобережний-3 відчули на собі залежність КП «Дніпроводоканал» від подачі електроенергії, зокрема на підвищувальні насосні станції.

Через незадовільний рівень оплати послуг водопостачання та водовідведення, і як наслідок неможливість виконання зобов’язань перед ДТЕК «Дніпрообленерго», від знеструмлення підвищувальних насосних станцій постраждали й сумлінні платники.

У зв’язку з чим, з метою підвищення платіжної дисципліни підприємство значно посилить заходи щодо примусового стягнення заборгованості.

Перелік абонентів-боржників до яких будуть вживатись заходи з примусового стягнення заборгованості, поповнять споживачі з заборгованістю більше трьох розрахункових періодів, тобто ті, хто не оплачував протягом 3-х місяців. До таких заходів відносяться роботи з обмеження послуг водовідведення та накладання арешту на майно, яке здійснюється спільно з Державною виконавчою службою.

Попереджаємо боржників!

Роботи з обмеження послуг централізованого водовідведення в березні продовжаться в Самарському та Жовтневому (Соборному) районах за наступними адресами:

Самарський район (багатоквартирні житлові будинки)

вул. 20-Річчя Перемоги, буд. 43
вул. Космонавтів, буд. 20

Жовтневий (Соборний) район (багатоквартирні житлові будинки)

пров. Штабний, буд. 6
вул. Набережна Перемоги, буд. 54, 58, 108
пров. Екіпажний, буд. 3
бульвар Слави, буд. 42, 44, 46, 48

Найближчим часом наведений перелік адрес поповниться адресами інших районів міста.

На сьогоднішній день, перед подачею позовних заяв до суду абонентам-боржникам інших районів міста направляються досудові вимоги та листи-повідомлення про наявність та необхідність погашення заборгованості протягом запропонованих термінів.

Рекомендуємо не ігнорувати наші попередження, оскільки у разі не оплати послуг будуть вжиті заходи з примусового стягнення заборгованості як нашим підприємством, так і до нашого підприємства.

В будь-якому випадку постраждають споживачі та мешканці міста.

Шановні споживачі, пам’ятайте, що у разі не оплати послуг протягом трьох місяців, Ви автоматично стаєте боржником, до якого будуть вживатись всі законодавчі заходи з примусового стягнення заборгованості.

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін