18 березня – День Комунальників

18 березня відбудеться День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, який святкується щорічно в третю неділю березня.

На плечах працівників сфери побутового обслуговування і ЖКГ лежить великий тягар відповідальності за забезпечення комфортних умов життя тисяч людей. Від вирішення першочергових завдань галузей залежить не лише забезпечення теплом, електроенергією або водою житлових будинків, шкільних закладів, лікарень, але і гарний настрій мешканців, їх упевненість в завтрашньому дні.

Діяльність Дніпроводоканалу в першу чергу спрямована на цілодобове забезпечення питною водою мешканців та споживачів нашого міста. Завдяки професіоналізму наших працівників, підприємство щоденно, за будь-яких погодних умов стабільно забезпечує місто питною водою і підтримує безперебійну роботу інженерних комунікацій.

На передодні професійного свята, колектив Дніпроводоканалу щиро дякує своїм споживачам, які сумлінно оплачують послуги централізованого водопостачання і водовідведення, а також за розуміння у зв’язку з виникаючим незручностями в період проведення аварійних робіт. Завдяки Вам, підприємство має можливість виконувати свої обов’язки перед містом. Сподіваємося, що ми і надалі разом з Вами зможемо долати перешкоди та підвищувати якість наших послуг.

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін