Центральна диспетчерська служба

Прийом заявок

Начальник Курак Євген Іванович
(745 55 65) 15 03
Контакт центр м. Дніпро +38(056) 732-12-12
+38(095) 732-12-12
+38(096) 732-12-12
+38(073) 732-12-12

Центральну диспетчерську службу можна порівняти з військовим штабом, що узгоджує дії всіх підрозділів МКВП „Дніпроводокнал” та стежить за виконанням стратегічних і тактичних завдань. Тому робота в ЦДС ведеться цілодобово, без вихідних і у святкові дні.

Диспетчерська служба здійснює загальне оперативне керівництво експлуатацією систем водопостачання і водовідведення, забезпечуючи спільну роботу насосно-фільтрувальних станцій, станцій перекачувань, мережі водопроводу, насосних каналізаційних станцій, очисних споруд станцій аерації.

ЦДС забезпечує стабільну роботу як всього комплексу водопостачання та водовідведення так і окремих його елементів; з безперебійного постачання міста водою і відведення каналізаційних стоків; збереження протипожежного запасу в резервуарах чистої води.

Фахівці ЦДС очолюють роботи з локалізації і попередження аварій, ліквідують непродуктивні втрати питної води і вихід на поверхню каналізаційних стоків. Також підтримують зв’язок з організаціями інших відомств міста й забезпечують безперебійне постачання водою районів згідно із заявками пожежної охорони.

Диспетчерська служба регулює режим подачі води споживачам як у звичайних, так і в особливих умовах:

  • за дефіцитом води;
  • в аварійних режимах;
  • під час виконання ремонтно-відновлювальних робіт та планово-попереджувальних ремонтів.

ЦДС проводить цілодобовий прийом, облік і аналіз заявок про несправності в системах водопостачання і водовідведення та контролює своєчасне виведення устаткування з дії та введення його до ладу, щоб запобігти порушенням водопостачання як міста в цілому, так і його окремих районів.

Чергові ЦДС оповіщають підприємства, організації, школи, лікарні, дитячі установи, житлово-комунальні служби, пожежні частини, СЕС, органи виконавчої влади, службу цивільної оборони про тимчасове припинення чи зміну режимів подачі води, пов’язані з ремонтом мережі або профілактичними роботами.

Центральна диспетчерська служба займає найвідповідальнішу дільницю виробництва, бо від її роботи значною мірою залежить загальний успіх.