Передача показників квартирних засобів обліку питної води

Відповідно до вимог пункту 14 Постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005р. № 630:

«…Показання квартирних засобів обліку знімаються споживачем щомісяця.»

Згідно пункту 20 Постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005р. № 630:

«Плата за надані послуги вноситься споживачем відповідно до показань засобів обліку води і теплової енергії або затверджених нормативів (норм) споживання на підставі платіжного документа (розрахункової книжки, платіжної квитанції тощо) або відповідно до умов договору на встановлення засобів обліку.

У платіжному документі передбачаються графи для зазначення поточних і попередніх показань засобів обліку води, теплової енергії, різниці цих показань або затверджених нормативів (норм) споживання, тарифу на даний вид послуг і суми, яка належить до сплати за надану послугу.»

Таким чином, на виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005р. № 630 споживач зобов’язаний знімати показники квартирних приладів обліку питної води та при оплаті фактично спожитих послуг з водопостачання та водовідведення зазначати поточні та попередні показники, а також їх різницю.

Додатково нашим підприємством створено можливість передачі показників приладів обліку за допомогою:

  • Багатоканальної телефонної лінії (732 46 80).

Також споживачі можуть повідомляти показники водолічильників будь-яким іншим зручним способом, наприклад:

  • Направити письмове звернення.
  • Звернутись через «Інтернет-приймальню» на нашому сайті.
  • Звернутись або зателефонувати на дільницю з прийому абонентів.

Переглянути перелік адрес та номерів телефонів абонентських дільниць можна тут.

До відома:

 В разі, якщо споживач не надав до виконавця показники приладів обліку, нарахування за розрахунковий період здійснюватимуться згідно з показниками будинкового засобу обліку води, а у разі його відсутності - за нормативами (нормами) споживання у відповідності до вимог пункту 11 Постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005р. № 630 з подальшим перерахунком відповідно до пункту 18 зазначених Правил.

А саме:

«…Після отримання показань квартирних засобів обліку, якщо вони відрізняються від розрахованих за показниками будинкового засобу обліку води, виконавець здійснює коригування плати за надану послугу в наступному розрахунковому періоді шляхом зменшення або збільшення обсягів спожитої кожним споживачем послуги, що відображається в платіжному документі періоду, наступного за здійсненням коригування.»