Порядок та способи оплати

Звертаємо увагу, що згідно Закона Украины "Про питьевую воду и питьевое водоснабжение" от 10 января 2002 года N 2918-III та Закона Украины "Про жилищно-коммунальные услуги" от 24 июня 2004 года N 1875-IV, споживачі питної води зобов'язані своєчасно вносити плату за використану питну воду відповідно до встановлених тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення.

У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 розрахунковим періодом для оплати послуг є календарний місяць. Плата за послуги повинна вноситись не пізніше 20 числа місяця, що настає за розрахунковим, якщо договором не встановлено інший строк.

В разі встановлення приладів обліку плата за надані послуги вноситься споживачем відповідно до показань засобів обліку води, а в разі їх відсутності згідно затверджених норм.

КП «Дніпроводоканал» пропонує своїм споживачам ряд можливостей здійснення оплати за послуги водопостачання та водовідведення:

  • За допомогою терміналів Приватбанку

Завдяки терміналам у абонентів–громадян з’являється можливість з’ясувати розмір дебіторської заборгованості, а також своєчасно та швидко здійснити оплату або попередню оплату за послуги водопостачання та водовідведення.

Розмір платежу обирається абонентом за власним бажанням. Оплата здійснюється без сплати комісійних зборів. Проведення зазначеної операції підтверджується видачею чеку.

З більш детальною інформацією щодо розташування терміналів споживачі можуть ознайомитись на наступному сайті: http://privatbank.ua/map

Сподіваємось, що запропоновані послуги дозволить заощаджувати час та кошти наших абонентів.