Реструктуризація боргу

На підставі норм Закону України «Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію» від 20 лютого 2003 року № 554-IV, КП «Дніпроводоканал» укладає з населенням міста договори про реструктуризацію існуючої суми боргу за умови своєчасної сплати поточних платежів.

Так, відповідно до ст. 1 даного Закону заборгованість з оплати комунальних послуг (в т.ч. за послуги водопостачання та водовідведення) наймачів жилих приміщень та власників жилих будинків або квартир реструктуризується на термін до 60 місяців залежно від суми боргу та рівня доходів громадян на дату реструктуризації.

Для розгляду можливості укладання договору про реструктуризацію заборгованості споживачу необхідно письмово звернутись в адресу КП «Дніпроводоканал». Після чого споживачу буде направлена письмова відповідь щодо можливості реструктуризації заборгованості.

В разі отримання відповіді КП «Дніпроводоканал» про можливість укладання договору про реструктуризацію заборгованості, споживач повинен звернутись до районної абонентської служби для підписання договору, маючи при собі наступні документи:

  • копію документу про підтвердження права власності;
  • довідку про склад родини;
  • копію паспорта;
  • копію ідентифікаційного коду.