Директор КП «Дніпроводоканал» Дмитро Євгенович Кордиш під час прес-конференції 15 серпня пояснив, чому споживачі платитимуть за воду більше

За словами Дмитра Євгеновича тариф, який діяв до цього, був розрахований ще у квітні минулого року. За півтора року ціна на виробництво та постачання послуги зросла. Тому підприємство було змушене подати документи на перегляд тарифів.

Дмитро Євгенович заявив, що загальна вартість послуги зросла на 22%. Таким чином, середньостатистичному споживачеві доведеться платити приблизно на 10 гривень більше. Керівник підприємства порадив населенню не забувати про пільги та субсидії.

«Для нашого підприємства тарифи встановлює регулятор, тому на нас поширюється дія Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП). Міська влада не зможе вплинути на тариф. Проте ми будемо робити усе можливе, щоб знизити собівартість послуги – наприклад, реконструкцію мереж», – зазначив Дмитро Євгенович.

Нагадаємо, оновлені тарифи для споживачів, яких обслуговує «Дніпроводоканал» становлять:

  • Для приватного сектору – 11,16 грн. (з ПДВ) за 1 м.куб. послуг з централізованого водопостачання та водовідведення.
  • Для мешканців багатоквартирних будинків – 12,45 грн. (з ПДВ) за 1 м.куб. послуг з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).