Вакансії

Оновлено 12.10.2017

№ з/п Професія (посада) Кількість вакансій Заробітна плата,грн.
1 Оператор хлораторних установок ІV розряду
Обов’язки:
Ведення контролю за постійними витратами хлору,
рівномірний розподіл відбору хлору.
1 5000
2 Слюсар-ремонтник ІІІ розряду
Обов’язки:
Виконання ремонту, регулювання та випробування середньої складності устаткування, агрегатів та машин. Слюсарна обробка деталей. Виконання стропальних робіт. Приймання участі у капітальному ремонті обладнання, трубопровідної арматури.
1 4500
3 Слюсар-ремонтник ІV розряду
Обов’язки:
Виконання ремонту, регулювання та випробування середньої складності устаткування, агрегатів та машин. Слюсарна обробка деталей. Виконання стропальних робіт. Приймання участі у капітальному ремонті обладнання, трубопровідної арматури. Виготовлення складних пристосувань для ремонту та монтажу. Складання дефектних відомостей на ремонт.
1 5100
4 Слюсар-ремонтник V розряду
Обов’язки:
Виконання ремонту, регулювання та випробування середньої складності устаткування, агрегатів та машин. Слюсарна обробка деталей. Виконання стропальних робіт. Приймання участі у капітальному ремонті обладнання, трубопровідної арматури. Виготовлення складних пристосувань для ремонту та монтажу. Обслуговування та ремонт каналізаційних систем та обладнання станцій.
Складання дефектних відомостей на ремонт.
1 5500
5 Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування IV розряду
Обов’язки:
Обслуговування силових та освітлювальних електроустановок з складними схемами включення. Проводити роботи в розподільних пристроях без зняття напруги до 1000В. Здійснювати оперативні переключення в РУ – 0,4. кВ, 6 кВ, 35 кВ особисто з 4 групою з електробезпеки. 
1 5100
6 Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування V розряду
Обов’язки:
Якісно і у встановлені терміни виконувати завдання по ревізії, ремонту електроустаткування РУ і ПС. Виконувати заходи, спрямовані на підвищення надійності високовольтного обладнання, яке обслуговується в підрозділах підприємства, брати участь в ліквідації аварій електроустаткування, їх наслідків.
1 5500
7 Водій автотранспортних засобів
Обов’язки:
Керувати легковими, вантажними автомобілями, віднесеними до категорій транспортних засобів «В», «С», «D», «E». Оформлювати дорожні документи. Забезпечувати справний стан рухомого складу відповідно до планово-попереджувальної системи, в результаті технічного обслуговування і поточних ремонтів.
3 5100
8 Електрогазозварник V розряду
Обов’язки:
Виробляти ручне дугове зварювання складних деталей, вузлів конструкцій та трубопроводів. Виробляти кисневе різання складних деталей. Виготовляти необхідні запасні частини та пристосування. Робити наплавку різними металами. Здійснювати термічну обробку металів.
3 7500
9 Штукатур
Обов’язки:
Виконувати складні роботи штукатурення поверхонь і ремонт штукатурки, ручне механізоване нанесення розчину на криволінійні поверхні, високоякісне штукатурення стін, стель, гладких стовпів, пілястрів, колон.
1 5300
10 Слюсар аварійно-відновлювальних робіт ІІІ розряду
Обов’язки:
Читати прості креслення, схеми і ескізи. Проводити різання туб всіх діаметрів роликами, труборізами з ручним приводом. Виконувати, спільно з муляром, роботи по ремонту колодязів на глибині до 12 м (ремонт лотків, закладка цеглою ніш в стінах колодязів, пристрій горловини, установка люків, установка в колодязях скоб). Для підтримки безперебійної подачі води населенню якісно виконувати планово-попереджувальні роботи відповідно до «Положення про проведення планово-попереджувальних робіт на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства України».
5 5700
11 Слюсар з контрольно-вимірювальної техніки та автоматики ІV розряду
Обов’язки:
Проводити повірку водолічильників за допомогою «переносної установки повірки лічильників рідини» без демонтажу вузла обліку води. Виконувати монтаж вузлів обліку води у абонентів, водолічильники яких не пройшли повірку на місці встановлення, були демонтовані та пройшли техобслуговування і повірку на стаціонарній повірочній установці в цеху КВПтаА.
5 6500
12 Машиніст екскаватора
Обов’язки:
Керувати екскаватором одноковшевим (об'ємом ковша 0,25 м³) з усіма видами змінного робочого устаткування. Ретельно оглядати екскаватор, переконатися в його повній справності, при необхідності усунути помічені дефекти. Прибувши на місце роботи, виконувати розпорядження відповідальної особи за безпечне виробництво земляних робіт, призначене за нарядом-допуском. Виконувати обов'язки з охорони праці, передбачені колективним договором і правилами внутрішнього трудового розпорядку.
3 6500
13 Столяр
Обов’язки:
Виконувати ремонт дерев’яних конструкцій, роботи по склінню будівель і споруд, встановлення дверних і віконних блоків, підвіконні дошки та бруски, встановлення фільончастих перегородок.
1 5100
14 Машиніст насосних установок ІІ розряду
Обов’язки:
Обслуговувати насосні установки продуктивністю до 1000 м3/год. Регулювати подачу стічних вод. Проводити пуск і зупинку двигунів та насосів. Контролювати безперервну роботу насосів, двигунів і арматури дільниці трубопроводу, який обслуговується.
1 3900
15 Вантажник
Обов’язки:
Проводити завантаження/розвантаження та внутрішньоскладське переміщення вантажів, сортування, укладання, перенесення, перевага, фасування і т.п.
1 3950
16 Оператор котельні
Обов’язки:
Здійснення контролю за дотриманням режиму споживання газу, твердого палива, роботою приладів КВП та автоматики. Стежити за тиском, температурою в тепломережі, регулюючи її відповідно до температурного графіка. Не допускати перенавантаження колосникових грант і горіння палива в реторті.
2 4000
17 Оператор на решітці ІІІ розряду
Обов’язки:
Обслуговувати споруди потужністю 50-200 тис.м3 на добу. Не допускати накопичення покидьків на стрічці транспорту шаром понад 5 см. Обслуговувати механічні граблі, дробарки, електродвигуни та інші механізми. Своєчасно змазувати усі рухомі частини механізмів. Наглядати за своєчасним надходженням води до шестерень решіток.
2 4500
18 Оператор на фільтрах ІІ розряду
Обов’язки:
Обслуговувати фільтри продуктивністю до 15 тис.м3 на добу. Промивати і сортувати завантажувальні матеріали. Очищати сітки і грати, поверхні очисних споруд, каналів, камер, колодязів, видаляти продукти очищення. Виконувати технологічне промивання фільтрів, контактних прояснювачів. Вимикати споруди для санітарного оброблення з наступним включенням їх у роботу.
1 4000
19 Оператор очисних споруд ІІІ розряду
Обов’язки:
Обслуговувати комплекс очисних споруд потужністю до 5000 м3 на добу за допомогою машин і механізмів. Випускати осад з відстійників. Регулювати режим роботи споруд залежно від находження стічних вод. Очищати розподільні пристосування і обслуговувати поля компостування, прочищати відвідні канали, вантажити осад і активний мул.
1 4500
20 Машиніст навантажувальної машини (ТО-18) V розряду
Обов’язки:
Управляти навантажувачем потужністю двигуна понад 100к.с., що працює на рідкому паливі. Виконувати навантаження і вивантаження сипучих матеріалів: піску, землі, шлаку та ін. Чистити піскові і мулові майданчики. Заправляти навантажувач дизельним паливом. Своєчасно та якісно проводити технічне обслуговування навантажувача, усувати виявлені несправності. Проводити поточні ремонти навантажувача.
1 6050
21 Машиніст бульдозера V розряду
Обов’язки:
Управляти бульдозером потужністю понад 60к.с. з усіма видами робочого обладнання під час виконання робіт середньої складності. Виконувати щодня огляд, технічне обслуговування бульдозера і його робочих органів згідно з вимогами ТО, не порушуючи періодичності. Виконувати поточний ремонт і брати участь в інших видах ремонту.
1 6500
22 Охоронник
Обов’язки:
Відповідає за збереження та охорону майна підприємства. Нести чергування на об’єктах, території підприємства, здійснювати контроль справності сигналізації, засобів зв’язку та освітлення.
1 3800