Вакансії

Оновлено 14.12.2017

№ з/п Професія (посада) Кількість вакансій Заробітна плата,грн.
1 Оператор хлораторних установок ІV розряду
Обов’язки:
Ведення контролю за постійними витратами хлору,
рівномірний розподіл відбору хлору.
1 5356
2 Слюсар-ремонтник ІІІ розряду
Обов’язки:
Виконання ремонту, регулювання та випробування середньої складності устаткування, агрегатів та машин. Слюсарна обробка деталей. Виконання стропильних робіт. Приймання участі у капітальному ремонті обладнання, трубопровідної арматури.
1 4781
3 Слюсар-ремонтник ІV розряду
Обов’язки:
Виконання ремонту, регулювання та випробування середньої складності устаткування, агрегатів та машин. Слюсарна обробка деталей. Виконання стропильних робіт. Приймання участі у капітальному ремонті обладнання, трубопровідної арматури. Виготовлення складних пристосувань для ремонту та монтажу. Складання дефектних відомостей на ремонт.
1 5380
4 Слюсар-ремонтник V розряду
Обов’язки:
Виконання ремонту, регулювання та випробування середньої складності устаткування, агрегатів та машин. Слюсарна обробка деталей. Виконання стропильних робіт. Приймання участі у капітальному ремонті обладнання, трубопровідної арматури. Виготовлення складних пристосувань для ремонту та монтажу. Обслуговування та ремонт каналізаційних систем та обладнання станцій.
Складання дефектних відомостей на ремонт.
1 6135
5 Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування IV розряду
Обов’язки:
Обслуговування силових та освітлювальних електроустановок з складними схемами включення. Проводити роботи в розподільних пристроях без зняття напруги до 1000В. Здійснювати оперативні переключення в РУ – 0,4. кВ, 6 кВ, 35 кВ особисто з 4 групою з електробезпеки. 
1 5380
6 Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування V розряду
Обов’язки:
Якісно і у встановлені терміни виконувати завдання по ревізії, ремонту електроустаткування РУ і ПС. Виконувати заходи, спрямовані на підвищення надійності високовольтного обладнання, яке обслуговується в підрозділах підприємства, брати участь в ліквідації аварій електроустаткування, їх наслідків.
1 6135
7 Водій автотранспортних засобів
Обов’язки:
Керувати легковими, вантажними автомобілями, віднесеними до категорій транспортних засобів «В», «С», «D», «E». Оформлювати дорожні документи. Забезпечувати справний стан рухомого складу відповідно до планово-попереджувальної системи, в результаті технічного обслуговування і поточних ремонтів.
2 5344
8 Електрогазозварник V розряду
Обов’язки:
Виробляти ручне дугове зварювання складних деталей, вузлів конструкцій та трубопроводів. Виробляти кисневе різання складних деталей. Виготовляти необхідні запасні частини та пристосування. Робити наплавку різними металами. Здійснювати термічну обробку металів.
3 7848
9 Слюсар аварійно-відновлювальних робіт ІІІ розряду
Обов’язки:
Читати прості креслення, схеми і ескізи. Проводити різання туб всіх діаметрів роликами, труборізами з ручним приводом. Виконувати, спільно з муляром, роботи по ремонту колодязів на глибині до 12 м (ремонт лотків, закладка цеглою ніш в стінах колодязів, пристрій горловини, установка люків, установка в колодязях скоб). Для підтримки безперебійної подачі води населенню якісно виконувати планово-попереджувальні роботи відповідно до «Положення про проведення планово-попереджувальних робіт на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства України».
5 5884
10 Слюсар з контрольно-вимірювальної техніки та автоматики ІV розряду
Обов’язки:
Проводити повірку водолічильників за допомогою «переносної установки повірки лічильників рідини» без демонтажу вузла обліку води. Виконувати монтаж вузлів обліку води у абонентів, водолічильники яких не пройшли повірку на місці встановлення, були демонтовані та пройшли техобслуговування і повірку на стаціонарній повірочній установці в цеху КВПтаА.
5 6934
11 Машиніст екскаватора
Обов’язки:
Керувати екскаватором одноковшевим (об'ємом ковша 0,25 м³) з усіма видами змінного робочого устаткування. Ретельно оглядати екскаватор, переконатися в його повній справності, при необхідності усунути помічені дефекти. Прибувши на місце роботи, виконувати розпорядження відповідальної особи за безпечне виробництво земляних робіт, призначене за нарядом-допуском. Виконувати обов'язки з охорони праці, передбачені колективним договором і правилами внутрішнього трудового розпорядку.
3 6843
12 Машиніст насосних установок ІІ розряду
Обов’язки:
Обслуговувати насосні установки продуктивністю до 1000 м3/год. Регулювати подачу стічних вод. Проводити пуск і зупинку двигунів та насосів. Контролювати безперервну роботу насосів, двигунів і арматури дільниці трубопроводу, який обслуговується.
1 4188
13 Оператор котельні
Обов’язки:
Здійснення контролю за дотриманням режиму споживання газу, твердого палива, роботою приладів КВП та автоматики. Стежити за тиском, температурою в тепломережі, регулюючи її відповідно до температурного графіка. Не допускати перенавантаження колосникових грант і горіння палива в реторті.
1 5240
14 Оператор на решітці ІІІ розряду
Обов’язки:
Обслуговувати споруди потужністю 50-200 тис.м3 на добу. Не допускати накопичення покидьків на стрічці транспорту шаром понад 5 см. Обслуговувати механічні граблі, дробарки, електродвигуни та інші механізми. Своєчасно змазувати усі рухомі частини механізмів. Наглядати за своєчасним надходженням води до шестерень решіток.
2 4760
15 Оператор на фільтрах ІІ розряду
Обов’язки:
Обслуговувати фільтри продуктивністю до 15 тис.м3 на добу. Промивати і сортувати завантажувальні матеріали. Очищати сітки і грати, поверхні очисних споруд, каналів, камер, колодязів, видаляти продукти очищення. Виконувати технологічне промивання фільтрів, контактних прояснювачів. Вимикати споруди для санітарного оброблення з наступним включенням їх у роботу.
1 4284
16 Оператор очисних споруд ІІІ розряду
Обов’язки:
Обслуговувати комплекс очисних споруд потужністю до 5000 м3 на добу за допомогою машин і механізмів. Випускати осад з відстійників. Регулювати режим роботи споруд залежно від находження стічних вод. Очищати розподільні пристосування і обслуговувати поля компостування, прочищати відвідні канали, вантажити осад і активний мул.
1 4760
17 Машиніст навантажувальної машини (ТО-18) V розряду
Обов’язки:
Управляти навантажувачем потужністю двигуна понад 100к.с., що працює на рідкому паливі. Виконувати навантаження і вивантаження сипучих матеріалів: піску, землі, шлаку та ін. Чистити піскові і мулові майданчики. Заправляти навантажувач дизельним паливом. Своєчасно та якісно проводити технічне обслуговування навантажувача, усувати виявлені несправності. Проводити поточні ремонти навантажувача.
1 6362
18 Машиніст бульдозера V розряду
Обов’язки:
Управляти бульдозером потужністю понад 60к.с. з усіма видами робочого обладнання під час виконання робіт середньої складності. Виконувати щодня огляд, технічне обслуговування бульдозера і його робочих органів згідно з вимогами ТО, не порушуючи періодичності. Виконувати поточний ремонт і брати участь в інших видах ремонту.
1 6843
19 Охоронник
Обов’язки:
Відповідає за збереження та охорону майна підприємства. Нести чергування на об’єктах, території підприємства, здійснювати контроль справності сигналізації, засобів зв’язку та освітлення.
5 4062
20 Контролер водопровідного господарства (приватного сектору)
Обов’язки:
Виконувати роботу з абонентного обслуговування споживачів відповідно до дислокації об’єктів, складеної інженером (по населенню) і узгодженої начальником районної служби. Контролювати виконання щомісячного плану збору платежів не менше 100% (без урахування збитків).
4 5598
21 Контролер водопровідного господарства (державного сектору)
Обов’язки:
Забезпечувати виконання заходів за щомісячним планом збору платежів не менше 100% (без урахування збитків) по своїй зоні обслуговування. Виконувати роботу з абонентного обслуговування споживачів (фізичних осіб, які проживають в багатоквартирних будинках місцевих рад) відповідно до дислокації об’єктів, складеної інженером (по населенню) і узгодженої начальником районної служби.
7 5598
22 Прибиральник територій
Обов’язки:
Слідкувати за санітарним станом території, що обслуговується. Очищати урни від сміття. Виносити відходи і сміття у встановлене місце.
1 3200
23 Інженер (з обслуговування системних комунікацій та технічної підтримки)
Обов’язки:
Консультування користувачів з питань функціонування інформаційних систем, ПО. Ремонт, налаштування, забезпечення працездатності ПК. Робота з мережами і мереженим обладнанням. Інвентаризація, облік ПК і оргтехніки. Адміністрування серверів VS Windows, Unix, AD, MSSOL. Адміністрування робочих станцій на базі Windows, Linux. Встановлення та супровід сервісу електронної пошти. Організація антивірусного захисту на робочих станціях. Забезпечення інформаційної безпеки підприємства.
1 8725
24 Інженер-програміст
Обов’язки:
Програмний супровід 1С 8.2, підтримка користувачів. Доопрацювання існуючих програмних модулів, звітів та обробок під бізнес-процеси підприємства. Розробка за заявками користувачів і технічних завдань нових звітів та обробок. Інтеграція з іншими обліковими програмами.
1 8725
25 Інженер (з аналітики бізнес-процесів)
Обов’язки:
Опис, аналіз і оптимізація бізнес-процесів. Організація ефективної взаємодії між структурними підрозділами і групою розробки ПО. Визначення реальних бізнес-потреб замовника і вироблення кращих спільних рішень. Складання плану робіт, постановка і контроль виконання робіт. Розробка технічних завдань та інструкцій користувача. Тестування розробленого програмного забезпечення. Інтеграція різних облікових систем.
1 8725