Вакансії

Оновлено 08.08.2018

№ з/п Професія (посада) Кількість вакансій Заробітна плата,грн.
1 Оператор хлораторних установок ІV розряду
Обов’язки:
Ведення контролю за постійними витратами хлору,
рівномірний розподіл відбору хлору.
3 6820
2 Слюсар-ремонтник ІІІ розряду
Обов’язки:
Виконання ремонту, регулювання та випробування середньої складності устаткування, агрегатів та машин. Слюсарна обробка деталей. Виконання стропильних робіт. Приймання участі у капітальному ремонті обладнання, трубопровідної арматури.
1 6450
3 Слюсар-ремонтник ІV розряду
Обов’язки:
Виконання ремонту, регулювання та випробування середньої складності устаткування, агрегатів та машин. Слюсарна обробка деталей. Виконання стропильних робіт. Приймання участі у капітальному ремонті обладнання, трубопровідної арматури. Виготовлення складних пристосувань для ремонту та монтажу. Складання дефектних відомостей на ремонт.
1 7260
4 Слюсар-ремонтник V розряду
Обов’язки:
Виконання ремонту, регулювання та випробування середньої складності устаткування, агрегатів та машин. Слюсарна обробка деталей. Виконання стропильних робіт. Приймання участі у капітальному ремонті обладнання, трубопровідної арматури. Виготовлення складних пристосувань для ремонту та монтажу. Обслуговування та ремонт каналізаційних систем та обладнання станцій.
Складання дефектних відомостей на ремонт.
1 8280
5 Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування IV розряду
Обов’язки:
Обслуговування силових та освітлювальних електроустановок з складними схемами включення. Проводити роботи в розподільних пристроях без зняття напруги до 1000В. Здійснювати оперативні переключення в РУ – 0,4. кВ, 6 кВ, 35 кВ особисто з 4 групою з електробезпеки. 
1 7260
6 Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування V розряду
Обов’язки:
Якісно і у встановлені терміни виконувати завдання по ревізії, ремонту електроустаткування РУ і ПС. Виконувати заходи, спрямовані на підвищення надійності високовольтного обладнання, яке обслуговується в підрозділах підприємства, брати участь в ліквідації аварій електроустаткування, їх наслідків.
1 8050
7 Водій автотранспортних засобів
Обов’язки:
Керувати легковими, вантажними автомобілями, віднесеними до категорій транспортних засобів «В», «С», «D», «E». Оформлювати дорожні документи. Забезпечувати справний стан рухомого складу відповідно до планово-попереджувальної системи, в результаті технічного обслуговування і поточних ремонтів.
2 7050
8 Електрогазозварник V розряду
Обов’язки:
Виробляти ручне дугове зварювання складних деталей, вузлів конструкцій та трубопроводів. Виробляти кисневе різання складних деталей. Виготовляти необхідні запасні частини та пристосування. Робити наплавку різними металами. Здійснювати термічну обробку металів.
3 8960
9 Слюсар аварійно-відновлювальних робіт ІІІ розряду
Обов’язки:
Читати прості креслення, схеми і ескізи. Проводити різання туб всіх діаметрів роликами, труборізами з ручним приводом. Виконувати, спільно з муляром, роботи по ремонту колодязів на глибині до 12 м (ремонт лотків, закладка цеглою ніш в стінах колодязів, пристрій горловини, установка люків, установка в колодязях скоб). Для підтримки безперебійної подачі води населенню якісно виконувати планово-попереджувальні роботи відповідно до «Положення про проведення планово-попереджувальних робіт на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства України».
5 7520
10 Машиніст екскаватора
Обов’язки:
Керувати екскаватором одноковшевим (об'ємом ковша 0,25 м³) з усіма видами змінного робочого устаткування. Ретельно оглядати екскаватор, переконатися в його повній справності, при необхідності усунути помічені дефекти. Прибувши на місце роботи, виконувати розпорядження відповідальної особи за безпечне виробництво земляних робіт, призначене за нарядом-допуском. Виконувати обов'язки з охорони праці, передбачені колективним договором і правилами внутрішнього трудового розпорядку.
3 9180
11 Машиніст насосних установок ІІ розряду
Обов’язки:
Обслуговувати насосні установки продуктивністю до 1000 м3/год. Регулювати подачу стічних вод. Проводити пуск і зупинку двигунів та насосів. Контролювати безперервну роботу насосів, двигунів і арматури дільниці трубопроводу, який обслуговується.
1 5500
12 Оператор на решітці ІІІ розряду
Обов’язки:
Обслуговувати споруди потужністю 50-200 тис.м3 на добу. Не допускати накопичення покидьків на стрічці транспорту шаром понад 5 см. Обслуговувати механічні граблі, дробарки, електродвигуни та інші механізми. Своєчасно змазувати усі рухомі частини механізмів. Наглядати за своєчасним надходженням води до шестерень решіток.
1 8280
13 Машиніст навантажувальної машини (ТО-18) V розряду
Обов’язки:
Управляти навантажувачем потужністю двигуна понад 100к.с., що працює на рідкому паливі. Виконувати навантаження і вивантаження сипучих матеріалів: піску, землі, шлаку та ін. Чистити піскові і мулові майданчики. Заправляти навантажувач дизельним паливом. Своєчасно та якісно проводити технічне обслуговування навантажувача, усувати виявлені несправності. Проводити поточні ремонти навантажувача.
1 8340
14 Машиніст бульдозера V розряду
Обов’язки:
Управляти бульдозером потужністю понад 60к.с. з усіма видами робочого обладнання під час виконання робіт середньої складності. Виконувати щодня огляд, технічне обслуговування бульдозера і його робочих органів згідно з вимогами ТО, не порушуючи періодичності. Виконувати поточний ремонт і брати участь в інших видах ремонту.
1 8980
15 Сторож
Обов’язки:
Відповідає за збереження та охорону майна підприємства. Нести чергування на об’єктах, території підприємства, здійснювати контроль справності сигналізації, засобів зв’язку та освітлення.
2 3723
16 Інженер з проектно-кошторисної роботи
Обов’язки:
Надавати щомісячну довідку про освоєння коштів. Готувати необхідні документи для запитів в фінансові установи по оплаті виконаних робіт та послуг. Здійснювати підготовку та надавати організаціям, що здійснюють фінансування документи згідно з переліком та іншу необхідну інформацію.

Здійснювати контроль за виготовленням проектними інститутами проектно-кошторисної документації, готувати проекти рішень, дозволів, погодження в департаментах та відділах виконавчого комітету Дніпровської міської ради, ДАБКу, ГоловАПУ, «Укрдержбудекспертизі», СЕС, МНС, службі екології. Перевіряти кошторисну документацію, що одержується від підрядника, готувати висновки про її якість.

1 10370
17 Інженер-програміст
Обов’язки:
Програмний супровід 1С 8.2, підтримка користувачів. Доопрацювання існуючих програмних модулів, звітів та обробок під бізнес-процеси підприємства. Розробка за заявками користувачів і технічних завдань нових звітів та обробок. Інтеграція з іншими обліковими програмами.
1 11150
18 Прибиральник територій
Обов’язки:
Слідкувати за санітарним станом території, що обслуговується. Очищати урни від сміття. Виносити відходи і сміття у встановлене місце.
2 3830
19 Електромонтер з обслуговування електроустановок ІІІ розряду
Обов’язки:
Обслуговування силових і освітлювальних електроустановок з складними схемами включення. Проведення робіт в розподільних пристроях без зняття напруги до 1000 В. Здійснювати оперативні переключення в РУ – 0,4 кВ, 6 кВ, 35 кВ особисто з 4 групою електробезпеки.
3 6470
20 Тракторист ІV розряду
Обов’язки:
Здійснювати транспортування різних вантажів, машин, механізмів, металоконструкцій і споруд різної маси і габаритів із застосуванням причіпних пристосувань або пристроїв. Спостерігати за навантаженням, кріпленням і розвантаженням вантажів, що транспортуються. Виробляти змазування трактора і всіх причіпних пристроїв. Виявляти і усувати несправності в роботі трактора.
2 7870
21 Маляр ІІІ розряду
Обов’язки:

Виконувати прості роботи:

  • фарбування, обклеювання та ремонт поверхонь;
  • вирізку сучків і засмолів з розшиванням тріщин;
  • приготування та перетирання шпаклювальних сумішей;
  • ґрунтування поверхонь кистями, валиками, ручними фарбопультами;
  • шліфування поґрунтованих, пофарбованих та прошпакльованих поверхонь;
  • обрізування кромок шпалер вручну;
  • оклеювання стін шпалерами простими;
  • нанесення клейового складу на поверхні.
1 6680
22 Оператор на відстійниках ІІІ розряду
Обов’язки:
Обслуговувати агрегати потужністю від 50 до 200 тис.м3 на добу. Здійснювати пуск і зупинку механізмів. Випускати осад з відстійників і регулювати тривалість випускання. Підтримувати заданий режим роботи відстійників, регулювати подання з них води. Перешкоджати попаданню в стік плаваючих предметів після первинних відстійників, накопиченню осаду у відстійниках вище установленого рівня.
1 5370