Вакансії

Оновлено 16.05.2018

№ з/п Професія (посада) Кількість вакансій Заробітна плата,грн.
1 Оператор хлораторних установок ІV розряду
Обов’язки:
Ведення контролю за постійними витратами хлору,
рівномірний розподіл відбору хлору.
3 6534
2 Слюсар-ремонтник ІІІ розряду
Обов’язки:
Виконання ремонту, регулювання та випробування середньої складності устаткування, агрегатів та машин. Слюсарна обробка деталей. Виконання стропильних робіт. Приймання участі у капітальному ремонті обладнання, трубопровідної арматури.
1 6180
3 Слюсар-ремонтник ІV розряду
Обов’язки:
Виконання ремонту, регулювання та випробування середньої складності устаткування, агрегатів та машин. Слюсарна обробка деталей. Виконання стропильних робіт. Приймання участі у капітальному ремонті обладнання, трубопровідної арматури. Виготовлення складних пристосувань для ремонту та монтажу. Складання дефектних відомостей на ремонт.
1 6952
4 Слюсар-ремонтник V розряду
Обов’язки:
Виконання ремонту, регулювання та випробування середньої складності устаткування, агрегатів та машин. Слюсарна обробка деталей. Виконання стропильних робіт. Приймання участі у капітальному ремонті обладнання, трубопровідної арматури. Виготовлення складних пристосувань для ремонту та монтажу. Обслуговування та ремонт каналізаційних систем та обладнання станцій.
Складання дефектних відомостей на ремонт.
1 7930
5 Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування IV розряду
Обов’язки:
Обслуговування силових та освітлювальних електроустановок з складними схемами включення. Проводити роботи в розподільних пристроях без зняття напруги до 1000В. Здійснювати оперативні переключення в РУ – 0,4. кВ, 6 кВ, 35 кВ особисто з 4 групою з електробезпеки. 
1 6952
6 Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування V розряду
Обов’язки:
Якісно і у встановлені терміни виконувати завдання по ревізії, ремонту електроустаткування РУ і ПС. Виконувати заходи, спрямовані на підвищення надійності високовольтного обладнання, яке обслуговується в підрозділах підприємства, брати участь в ліквідації аварій електроустаткування, їх наслідків.
1 7930
7 Водій автотранспортних засобів
Обов’язки:
Керувати легковими, вантажними автомобілями, віднесеними до категорій транспортних засобів «В», «С», «D», «E». Оформлювати дорожні документи. Забезпечувати справний стан рухомого складу відповідно до планово-попереджувальної системи, в результаті технічного обслуговування і поточних ремонтів.
2 6233
8 Електрогазозварник V розряду
Обов’язки:
Виробляти ручне дугове зварювання складних деталей, вузлів конструкцій та трубопроводів. Виробляти кисневе різання складних деталей. Виготовляти необхідні запасні частини та пристосування. Робити наплавку різними металами. Здійснювати термічну обробку металів.
3 9604
9 Слюсар аварійно-відновлювальних робіт ІІІ розряду
Обов’язки:
Читати прості креслення, схеми і ескізи. Проводити різання туб всіх діаметрів роликами, труборізами з ручним приводом. Виконувати, спільно з муляром, роботи по ремонту колодязів на глибині до 12 м (ремонт лотків, закладка цеглою ніш в стінах колодязів, пристрій горловини, установка люків, установка в колодязях скоб). Для підтримки безперебійної подачі води населенню якісно виконувати планово-попереджувальні роботи відповідно до «Положення про проведення планово-попереджувальних робіт на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства України».
5 7390
10 Машиніст екскаватора
Обов’язки:
Керувати екскаватором одноковшевим (об'ємом ковша 0,25 м³) з усіма видами змінного робочого устаткування. Ретельно оглядати екскаватор, переконатися в його повній справності, при необхідності усунути помічені дефекти. Прибувши на місце роботи, виконувати розпорядження відповідальної особи за безпечне виробництво земляних робіт, призначене за нарядом-допуском. Виконувати обов'язки з охорони праці, передбачені колективним договором і правилами внутрішнього трудового розпорядку.
3 8602
11 Машиніст насосних установок ІІ розряду
Обов’язки:
Обслуговувати насосні установки продуктивністю до 1000 м3/год. Регулювати подачу стічних вод. Проводити пуск і зупинку двигунів та насосів. Контролювати безперервну роботу насосів, двигунів і арматури дільниці трубопроводу, який обслуговується.
1 5267
12 Оператор установок для зневоднення осаду ІІІ розряду
Обов’язки:
Обслуговувати установки для зневоднення осаду потужністю понад 200 до 500 тис.м³ на добу. Вести технологічний процес зневоднення і видалення осаду в заданому режимі. Стежити за показниками контрольно-вимірювальних приладів, за роботою вакуумних фільтрів, центрифуги та системою повітропроводів, мулопроводів, вакуумних ліній, трубопроводів для хімічних реагентів, насосного обладнання для промивання фільтрів і ресиверів.
2 7278
13 Оператор на решітці ІІІ розряду
Обов’язки:
Обслуговувати споруди потужністю 50-200 тис.м3 на добу. Не допускати накопичення покидьків на стрічці транспорту шаром понад 5 см. Обслуговувати механічні граблі, дробарки, електродвигуни та інші механізми. Своєчасно змазувати усі рухомі частини механізмів. Наглядати за своєчасним надходженням води до шестерень решіток.
1 5981
14 Електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній
Обов’язки:
Якісно і у встановлені терміни виконувати демонтаж, ремонт і монтаж маслонаповнених вінілових кабельних ліній напругою до 10 кВ. Виконувати монтаж і ремонт з’єднувальних, стопорних і кінцевих муфт маслонаповнених та вінілових кабелів напругою до 10 кВ. Підвищувати надійність кабельних ліній у підрозділах підприємства, підтримувати та відновляти нормальну і стійку їх роботу, брати участь у ліквідації аварій електрообладнання та їх наслідків.
2 7930
15 Слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування
Обов’язки:
Виконувати ремонт, монтаж, демонтаж, випробування, регулювання і наладку газового устаткування. Пуск газу, обслуговування і ремонт газового обладнання котелень та топових, випробовування і налагодження на заданий режим (при пуску та експлуатації) газопальникових пристроїв котелень та газорегуляторних установок.
1 7930
16 Машиніст навантажувальної машини (ТО-18) V розряду
Обов’язки:
Управляти навантажувачем потужністю двигуна понад 100к.с., що працює на рідкому паливі. Виконувати навантаження і вивантаження сипучих матеріалів: піску, землі, шлаку та ін. Чистити піскові і мулові майданчики. Заправляти навантажувач дизельним паливом. Своєчасно та якісно проводити технічне обслуговування навантажувача, усувати виявлені несправності. Проводити поточні ремонти навантажувача.
1 8987
17 Машиніст бульдозера V розряду
Обов’язки:
Управляти бульдозером потужністю понад 60к.с. з усіма видами робочого обладнання під час виконання робіт середньої складності. Виконувати щодня огляд, технічне обслуговування бульдозера і його робочих органів згідно з вимогами ТО, не порушуючи періодичності. Виконувати поточний ремонт і брати участь в інших видах ремонту.
1 8602
18 Охоронник
Обов’язки:
Відповідає за збереження та охорону майна підприємства. Нести чергування на об’єктах, території підприємства, здійснювати контроль справності сигналізації, засобів зв’язку та освітлення.
5 4953
19 Інженер з проектно-кошторисної роботи
Обов’язки:
Надавати щомісячну довідку про освоєння коштів. Готувати необхідні документи для запитів в фінансові установи по оплаті виконаних робіт та послуг. Здійснювати підготовку та надавати організаціям, що здійснюють фінансування документи згідно з переліком та іншу необхідну інформацію.

Здійснювати контроль за виготовленням проектними інститутами проектно-кошторисної документації, готувати проекти рішень, дозволів, погодження в департаментах та відділах виконавчого комітету Дніпровської міської ради, ДАБКу, ГоловАПУ, «Укрдержбудекспертизі», СЕС, МНС, службі екології. Перевіряти кошторисну документацію, що одержується від підрядника, готувати висновки про її якість.

1 9928
20 Інженер-програміст
Обов’язки:
Програмний супровід 1С 8.2, підтримка користувачів. Доопрацювання існуючих програмних модулів, звітів та обробок під бізнес-процеси підприємства. Розробка за заявками користувачів і технічних завдань нових звітів та обробок. Інтеграція з іншими обліковими програмами.
1 10712
21 Прибиральник територій
Обов’язки:
Слідкувати за санітарним станом території, що обслуговується. Очищати урни від сміття. Виносити відходи і сміття у встановлене місце.
2 4019
22 Електромонтер з обслуговування електроустановок ІІІ розряду
Обов’язки:
Обслуговування силових і освітлювальних електроустановок з складними схемами включення. Проведення робіт в розподільних пристроях без зняття напруги до 1000 В. Здійснювати оперативні переключення в РУ – 0,4 кВ, 6 кВ, 35 кВ особисто з 4 групою електробезпеки.
3 6240,86
23 Столяр ІV розряду
Обов’язки:
Виконувати ремонт дерев’яних конструкцій, ремонтні роботи по склінню будівель і споруд, встановлення дверних і віконних блоків, підвіконні дошки та бруски, встановлення фільончастих перегородок.
1 6813,29
24 Тракторист ІV розряду
Обов’язки:
Здійснювати транспортування різних вантажів, машин, механізмів, металоконструкцій і споруд різної маси і габаритів із застосуванням причіпних пристосувань або пристроїв. Спостерігати за навантаженням, кріпленням і розвантаженням вантажів, що транспортуються. Виробляти змазування трактора і всіх причіпних пристроїв. Виявляти і усувати несправності в роботі трактора.
2 7765,91
25 Маляр ІІІ розряду
Обов’язки:

Виконувати прості роботи:

  • фарбування, обклеювання та ремонт поверхонь;
  • вирізку сучків і засмолів з розшиванням тріщин;
  • приготування та перетирання шпаклювальних сумішей;
  • ґрунтування поверхонь кистями, валиками, ручними фарбопультами;
  • шліфування поґрунтованих, пофарбованих та прошпакльованих поверхонь;
  • обрізування кромок шпалер вручну;
  • оклеювання стін шпалерами простими;
  • нанесення клейового складу на поверхні.
1 6050,69
26 Оператор на відстійниках ІІІ розряду
Обов’язки:
Обслуговувати агрегати потужністю від 50 до 200 тис.м3 на добу. Здійснювати пуск і зупинку механізмів. Випускати осад з відстійників і регулювати тривалість випускання. Підтримувати заданий режим роботи відстійників, регулювати подання з них води. Перешкоджати попаданню в стік плаваючих предметів після первинних відстійників, накопиченню осаду у відстійниках вище установленого рівня.
1 5981,55
27 Оператор на мулових майданчиках ІІІ розряду
Обов’язки:
Стежити за рівномірним розподілом осаду по каскадах майданчиків мула. Дотримуватись заданого навантаження на майданчиках мула. Забезпечувати своєчасне відведення дренажної води, не допускаючи попадання осаду в колодязі дренажних вод.
1 5981,55