До уваги мешканців міста!

Наближення до Євросоюзу вимагає від держави вносити певні фінансово-економічні зміни у формування цін і тарифів на енергоносії та житлово-комунальні послуги. Підвищення тарифів до рівня «економічно-обґрунтованих» в значній мірі відображається на рівні оплат, в тому числі за послуги водопостачання та водовідведення.

Оскільки оплата житлово-комунальних послуг для більшості громадян становить значний відсоток від доходів сім’ї, державою передбачена можливість оформлення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

КП «Дніпроводоканал» постійно нагадує своїм абонентам про необхідність оплати поточних рахунків, вирішення питань наявності боргів, а також можливість оформлення субсидії.

Відповідно до змін від 26 квітня 2017 року в постанові Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848, органи соціального захисту населення можуть відмовити у призначенні субсидії в разі прострочення оплати послуг понад двох місяців.

Тобто, громадяни повинні документально підтвердити відсутність боргу або надати договори про їх реструктуризацію.

На підставі викладеного вище, з метою створення сприятливих умов для оформлення субсидії, рекомендуємо мешканцям міста в найкоротші терміни виконати звіряння взаємних розрахунків та врегулювати питання оплати боргів, або оформити договори реструктуризації.

Для звіряння взаємних розрахунків та оформлення договору реструктуризації заборгованості за послуги водопостачання та водовідведення рекомендуємо звернутись до районної абонентної служби КП «Дніпроводоканал» з понеділка по суботу включно з 8.00 до 17.00 години (обідня перерва – з 12.00 до 13.00 години).