До уваги споживачів-запитувачів публічної інформації!

Законом України «Про доступ до публічної інформації» визначено порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володіння владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом, та інформації, що становить суспільний інтерес.

У відповідності до статті 21 зазначеного Закону інформація на запит надається безкоштовно. У разі, якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк. Розмір фактичних витрат визначається відповідним розпорядником на копіювання та друк в межах граничних норм, встановлених Кабінетом Міністрів України. У разі якщо розпорядник інформації не встановив розмір плати за копіювання або друк, інформація надається безкоштовно.

Таким чином, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011р. № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію», наказом КП «Дніпроводоканал» від 29.12.2017 № 1645 було затверджено розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються КП «Дніпроводоканал» за запитом на інформацію.

Також повідомляємо, що на підставі статті 22 зазначеного Закону, розпорядник інформації має право відмовити в задоволенні запиту в разі якщо особа, яка подала запит на інформацію, не оплатила передбачені Законом фактичні витрати, пов’язані з копіюванням або друком.