Вакансії

Оновлено 18.12.2018

№ з/п Професія (посада) Кількість вакансій Заробітна плата,грн.
1 Оператор хлораторних установок ІV розряду
Обов’язки:
Ведення контролю за постійними витратами хлору,
рівномірний розподіл відбору хлору.
3 6 820
2 Слюсар-ремонтник ІІІ розряду
Обов’язки:
Виконання ремонту, регулювання та випробування середньої складності устаткування, агрегатів та машин. Слюсарна обробка деталей. Виконання стропильних робіт. Приймання участі у капітальному ремонті обладнання, трубопровідної арматури.
1 6 450
3 Слюсар-ремонтник ІV розряду
Обов’язки:
Виконання ремонту, регулювання та випробування середньої складності устаткування, агрегатів та машин. Слюсарна обробка деталей. Виконання стропильних робіт. Приймання участі у капітальному ремонті обладнання, трубопровідної арматури. Виготовлення складних пристосувань для ремонту та монтажу. Складання дефектних відомостей на ремонт.
1 7 260
4 Слюсар-ремонтник V розряду
Обов’язки:
Виконання ремонту, регулювання та випробування середньої складності устаткування, агрегатів та машин. Слюсарна обробка деталей. Виконання стропильних робіт. Приймання участі у капітальному ремонті обладнання, трубопровідної арматури. Виготовлення складних пристосувань для ремонту та монтажу. Обслуговування та ремонт каналізаційних систем та обладнання станцій. Складання дефектних відомостей на ремонт.
1 8 280
5 Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування IV розряду
Обов’язки:
Обслуговування силових та освітлювальних електроустановок з складними схемами включення. Проводити роботи в розподільних пристроях без зняття напруги до 1000В. Здійснювати оперативні переключення в РУ – 0,4. кВ, 6 кВ, 35 кВ особисто з 4 групою з електробезпеки.
1 7 260
6 Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування V розряду
Обов’язки:
Якісно і у встановлені терміни виконувати завдання по ревізії, ремонту електроустаткування РУ і ПС. Виконувати заходи, спрямовані на підвищення надійності високовольтного обладнання, яке обслуговується в підрозділах підприємства, брати участь в ліквідації аварій електроустаткування, їх наслідків.
1 8 050
7 Водій автотранспортних засобів
Обов’язки:
Керувати легковими, вантажними автомобілями, віднесеними до категорій транспортних засобів «В», «С», «D», «E». Оформлювати дорожні документи. Забезпечувати справний стан рухомого складу відповідно до планово-попереджувальної системи, в результаті технічного обслуговування і поточних ремонтів.
2 7 050
8 Електрогазозварник V розряду
Обов’язки:
Виробляти ручне дугове зварювання складних деталей, вузлів конструкцій та трубопроводів. Виробляти кисневе різання складних деталей. Виготовляти необхідні запасні частини та пристосування. Робити наплавку різними металами. Здійснювати термічну обробку металів.
3 8 960
9 Слюсар аварійно-відновлювальних робіт ІІІ розряду
Обов’язки:
Читати прості креслення, схеми і ескізи. Проводити різання туб всіх діаметрів роликами, труборізами з ручним приводом. Виконувати, спільно з муляром, роботи по ремонту колодязів на глибині до 12 м (ремонт лотків, закладка цеглою ніш в стінах колодязів, пристрій горловини, установка люків, установка в колодязях скоб). Для підтримки безперебійної подачі води населенню якісно виконувати планово-попереджувальні роботи відповідно до «Положення про проведення планово-попереджувальних робіт на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства України».
5 7 520
10 Машиніст екскаватора
Обов’язки:
Керувати екскаватором одноковшевим (об’ємом ковша 0,25 м³) з усіма видами змінного робочого устаткування. Ретельно оглядати екскаватор, переконатися в його повній справності, при необхідності усунути помічені дефекти. Прибувши на місце роботи, виконувати розпорядження відповідальної особи за безпечне виробництво земляних робіт, призначене за нарядом-допуском. Виконувати обов’язки з охорони праці, передбачені колективним договором і правилами внутрішнього трудового розпорядку.
2 9 180
11 Машиніст насосних установок ІІ розряду
Обов’язки:
Обслуговувати насосні установки продуктивністю до 1000 м3/год. Регулювати подачу стічних вод. Проводити пуск і зупинку двигунів та насосів. Контролювати безперервну роботу насосів, двигунів і арматури дільниці трубопроводу, який обслуговується.
1 5 500
12 Оператор на решітці ІІІ розряду
Обов’язки:
Обслуговувати споруди потужністю 50-200 тис.м3 на добу. Не допускати накопичення покидьків на стрічці транспорту шаром понад 5 см. Обслуговувати механічні граблі, дробарки, електродвигуни та інші механізми. Своєчасно змазувати усі рухомі частини механізмів. Наглядати за своєчасним надходженням води до шестерень решіток.
1 8 280
13 Машиніст навантажувальної машини (ТО-18) V розряду
Обов’язки:
Управляти навантажувачем потужністю двигуна понад 100к.с., що працює на рідкому паливі. Виконувати навантаження і вивантаження сипучих матеріалів: піску, землі, шлаку та ін. Чистити піскові і мулові майданчики. Заправляти навантажувач дизельним паливом. Своєчасно та якісно проводити технічне обслуговування навантажувача, усувати виявлені несправності. Проводити поточні ремонти навантажувача.
1 8 340
14 Машиніст бульдозера V розряду
Обов’язки:
Управляти бульдозером потужністю понад 60к.с. з усіма видами робочого обладнання під час виконання робіт середньої складності. Виконувати щодня огляд, технічне обслуговування бульдозера і його робочих органів згідно з вимогами ТО, не порушуючи періодичності. Виконувати поточний ремонт і брати участь в інших видах ремонту.
1 8 980
15 Сторож
Обов’язки:
Відповідає за збереження та охорону майна підприємства. Нести чергування на об’єктах, території підприємства, здійснювати контроль справності сигналізації, засобів зв’язку та освітлення.
2 3 723
16 Охоронник
Обов’язки:
Відповідати за збереження та охорону майна підприємства. Нести чергування на об’єктах, території підприємства, здійснювати контроль справності сигналізації, засобів зв’язку та освітлення.
2 4 290
17 Інженер-програміст
Обов’язки:
Програмний супровід 1С 8.2, підтримка користувачів. Доопрацювання існуючих програмних модулів, звітів та обробок під бізнес-процеси підприємства. Розробка за заявками користувачів і технічних завдань нових звітів та обробок. Інтеграція з іншими обліковими програмами.
1 11 150
18 Прибиральник територій
Обов’язки:
Слідкувати за санітарним станом території, що обслуговується. Очищати урни від сміття. Виносити відходи і сміття у встановлене місце.
1 3 830
19 Електромонтер з обслуговування електроустановок ІІІ розряду
Обов’язки:
Обслуговування силових і освітлювальних електроустановок з складними схемами включення. Проведення робіт в розподільних пристроях без зняття напруги до 1000 В. Здійснювати оперативні переключення в РУ – 0,4 кВ, 6 кВ, 35 кВ особисто з 4 групою електробезпеки.
3 6 470
20 Тракторист ІV розряду
Обов’язки:
Здійснювати транспортування різних вантажів, машин, механізмів, металоконструкцій і споруд різної маси і габаритів із застосуванням причіпних пристосувань або пристроїв. Спостерігати за навантаженням, кріпленням і розвантаженням вантажів, що транспортуються. Виробляти змазування трактора і всіх причіпних пристроїв. Виявляти і усувати несправності в роботі трактора.
2 7 870
21 Маляр ІІІ розряду
Обов’язки:
Виконувати прості роботи: фарбування, обклеювання та ремонт поверхонь; вирізку сучків і засмолів з розшиванням тріщин; приготування та перетирання шпаклювальних сумішей; ґрунтування поверхонь кистями, валиками, ручними фарбопультами; шліфування поґрунтованих, пофарбованих та прошпакльованих поверхонь; обрізування кромок шпалер вручну; оклеювання стін шпалерами простими; нанесення клейового складу на поверхні.
1 6 680
22 Оператор на відстійниках ІІІ розряду
Обов’язки:
Обслуговувати агрегати потужністю від 50 до 200 тис.м3 на добу. Здійснювати пуск і зупинку механізмів. Випускати осад з відстійників і регулювати тривалість випускання. Підтримувати заданий режим роботи відстійників, регулювати подання з них води. Перешкоджати попаданню в стік плаваючих предметів після первинних відстійників, накопиченню осаду у відстійниках вище установленого рівня.
1 5 370
23 Енергодиспетчер
Обов’язки:
Забезпечувати надійне та безперебійне електропостачання і найбільш економічне ведення заданого режиму роботи об’єктів КП «Дніпроводоканал» з урахуванням реально складених обставин. Давати розпорядження по включенню в роботу, виведення з роботи або в резерв обладнання під час своєї зміни. Керувати ліквідацією аварій. Відображати в схемах на мнемощиті і оргтехніці всі зміни, зроблені в розподільчому пристрої. Визначити під час чергування порядок, своєчасність і необхідність відключення при підготовці схем до виробництва робіт, згідно затверджених заявок і порядок подальших включень обладнання в роботу.
1 9 090
24 Механік
Обов’язки:
Забезпечувати безперебійну роботу механічного обладнання «старого» машинного залу, нульової станції, хлораторних, вантажопідіймальних механізмів, блоків фільтрів 1948 та 1961 років. Організовувати періодичні огляди механічного обладнання та складання графіків ППР, паспортів та іншої документації на обладнання з подальшим надання начальнику станції і головному механіку підприємства. Забезпечувати правильну експлуатацію устаткування, своєчасний і якісний ремонт відповідно до графіку ППР, повну безпеку механічного обладнання. Вести журнали виконання ремонтних робіт всього механічного обладнання станції, з метою обліку виконаних робіт по ремонту і модернізації устаткування.
1 9 400
25 Енергетик
Обов’язки:
Здійснювати складання і коректування всієї технічної комплектуючої документації відповідно до вимог ПТЕЕС і ПБЕЕС. Забезпечувати надійну, ощадливу і безпечну роботу всього енергетичного устаткування. Не допускати виконання ремонтних робіт в електроустаткуванні без оформлення розпорядження. Забезпечувати: проведення технічного огляду електроустаткування, надійну економічну і безпечну роботу електроустаткування, виконання графіків ППР електро- та газового устаткування, наявність і своєчасний іспит, перевірку засобів захисту, наявність протипожежного інвентарю, безпечний стан і організацію своєчасного іспиту пристроїв, що заземлюють, ремонту електроустаткування, захист струмоведучих частин електричних пристроїв необхідними і надійними огородженнями, безпечний режим газопостачання, розробку графіків планово-запобіжних оглядів і ремонтів та контроль за їх виконанням, робочі місця відповідними інструкціями, плакатами, підписами по безпеці праці, безпечний стан і організацію своєчасного іспиту пристроїв, що заземляють, виконання планових завдань, виконання наказів і розпоряджень керівництва підприємства, виконання законодавства в області охорони, використання і відтворення природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки й охорону навколишнього природного середовища, схоронність природних ресурсів, генетичного фонду живої природи і природних об’єктів, виконання санітарного противоепідеміологічного законодавства, контроль за дотриманням працівниками вимог безпеки праці, правил, інструкцій, наказів і вказівок з охорони праці і застосування до порушників міри дисциплінарного стягнення, робітників необхідним згідно норм спецодягом, спецвзуттям і іншими засобами індивідуального захисту, милом, дотримання правил, норм охорони праці, техніки безпеки, виробничій санітарії і пожежній безпеці при експлуатації електроустаткування, виконання заходів щодо охорони праці, передбачених колективним договором, наказами і розпорядженнями по підприємству, а також розпорядженням Держгірпромнагляду.
1 8 690

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін