«КП «Дніпроводоканал» закликає вчасно сплачувати за послуги водопостачання та водовідведення

Вчасно сплачувати за послуги водопостачання та водовідведення. З таким закликом під час прямої телефонної лінії до мешканців міста звернулася начальник управління водозбуту комунального підприємства «Дніпроводоканал» Людмила Тонкопій.

«Від того на скільки наші абоненти вчасно розраховуються за послуги водопостачання і водовідведення залежить економічна складова нашого підприємства і цілодобове надання споживачам послуг. На сьогодні дніпропетровці за послуги водопостачання і водовідведення заборгували 116 мільйонів гривень, з них 114, 5 мільйонів гривень винні жителі приватного сектору. В свою чергу перед підприємством поставлені жорсткі зобов’язання по оплаті за електроенергію та покупну воду. Через борги споживачів підприємство стовідсотково не може покрити свої витрати», – зазначила Людмила Тонкопій.

Суму своєї заборгованості кожен мешканець міста може дізнатися у районній абонентській службі. “Кожен випадок заборгованості індивідуальний. І ми готові з кожним абонентом говорити, домовлятися і знаходити шляхи вирішення проблеми. Окрім того, закликаємо наших абонентів хоча б раз на рік перевіряти свій особистий рахунок, щоб уникнути будь-яких непорозумінь. Це також можна зробити через районну абонентську службу, додала Людмила Тонкопій.

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін