Підключення послуги

Отримання технічних умов та погодження проектної документації

Порядок приєднання об’єктів до систем централізованого водопостачання та водовідведення визначається наступними нормативними документами:

 • Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17 лютого 2011 року N 3038-VI;
 • «Правилами користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», затвердженими Наказом Міністерства по питаннях житлово-комунального господарства України від 27.06.2008 р. № 190.
 • «Правила технічної експлуатації систем водопостачання та каналізації населених пунктів України», затверджені наказом Державного комітету України по житлово-комунальному господарству від 5 липня 1995 року N 30.

Технічні умови на приєднання об’єктів до систем централізованого водопостачання та водовідведення комунальним підприємством «Дніпроводоканал» видаються безкоштовно.

Для отримання технічних умов на водопостачання та каналізування об’єкту, Замовнику необхідно письмово звернутись в адресу КП «Дніпроводоканал» з наступним переліком документів:

 1. Листом – заявою на видачу технічних умов (для організацій – на фірмовому бланку);
 2. Ситуаційним планом М 1:500, з чітким нанесенням об’єкту та кордонів земельної ділянки;
 3. Документами, які підтверджують право користування земельною ділянкою;
 4. Опитувальним листом встановленого зразка (Додаток № 2 «Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України»), заповненим Проектною організацією та Замовником.

Направляти наведений перелік документів за адресою: вул. Троїцька, 21-а Канцелярія (кімн. 100)

Також необхідно зазначити, що при розробці технічних умов у кожному конкретному випадку окремо визначається додатковий перелік документів і узгоджень:

 1. Для отримання технічних умов на водопостачання та водовідведення існуючого об’єкту – Замовнику необхідно надати документ, який підтверджує право власності на будівлі і споруди (копію технічного паспорта БТІ та реєстрації права власності).
 2. Для отримання технічних умов на підключення об’єкту до відомчих мереж водопостачання та водовідведення – Замовнику необхідно надати письмовий дозвіл власника нежитлової споруди та мереж, через які здійснюється водопостачання або скид стічних вод.
 3. Для отримання технічних умов на підключення об’єкту до мереж водопостачання та водовідведеня житлового будинку – Замовнику необхідно надати письмовий дозвіл власника внутрішньобудинкових мереж (ЖЕК, КПЖРЕП, ЖБК, ОСМД або ін.) на підключення об’єкту до внутрішніх мереж житлового будинку.
 4. Якщо земельна ділянка розташована в зсувній зоні – для отримання технічних умов Замовникові необхідно отримати висновки КП «Гідроспоруди», в яких буде зазначено умови проектування мереж в зсувній зоні.

Заява і відскановані копії наведених вище документів для їх розгляду, можливо, також відправити по електронній пошті через сайт КП «Дніпрводоканал». У заяві необхідно вказати адресу проживання, контактний телефон і адресу об’єкту за яким потрібна видача технічних умов.

На підставі отриманих технічних умов Проектною організацією розробляється проект з водопостачання і каналізування об’єкту.

Узгодити проект з КП «Днепрводоканал» можливо в двох варіантах:

 • Надати проект на розгляд технічною радою при Головному архітектурно-планувальному управлінні Дніпровської міської ради (вул. Січеславська Набережна, 29а). В зазначеному випадку проект буде розглянуто всіма комунальними службами міста.
 • Надати екземпляр проекту з листом Замовника, звернувшись в адресу КП «Дніпроводоканал» на ім’я директора підприємства (вул. Троїцька, 21-а Канцелярія, кімн. 100).

Після розгляду проекту технічною радою підприємства, інформацію щодо його узгодження або зауважень можна отримати за адресою: вул. Троїцька, 21-а, Технічний відділ (кімн. 204)

В разі наявності зауважень, за фактом внесення корегувань проект направляється на повторне узгодження.

Після отримання узгодження в технічному відділу КП «Дніпроводоканал», направити проект на узгодження технічної ради при ГлапАПУ.

Будівництво мереж водопроводу та каналізації Замовник виконує на підставі погодженого проекту, у відповідності до укладеного з Підрядною організацією Договору.

Після завершення будівництва Підрядна організація спільно з Замовником надає технічну готовність укладених зовнішніх мереж водопостачання та каналізації службам КП «Дніпрводоканал»:

Мережі водопроводу – до Управління експлуатації водопровідних мереж

Мережі каналізації – до Управління експлуатації каналізаційних мереж

За результатами технічного приймання Підрядна організація та Замовник складають Акти технічної готовності на укладені мережі, які оформлюються підписами представників Замовника, Підрядної організації, що виконує роботи та зазначених вище служб КП «Дніпрводоканал».

За фактом підключення об’єкту до мереж водопроводу та каналізації, а також надання до технічного відділу затверджених КП «Дніпроводоканал» наступних документів:

 • виконавчої зйомки на укладені мережі (виконується фахівцями геодезичної організації);
 • актів технічної готовності на укладені мережі;
 • акту районної абонентної служби на приймання вузла обліку.

Замовник звертається в адресу КП «Дніпроводоканал» для оформлення Договору про надання послуг з водопостачання та водовідведення:

вул. Троїцька, 21-а Управління «Водозбут» (Договірний відділ)

Укладання договорів

Населення

Бюджет

Юридичні особи незалежно від форм власності і підпорядкування та фізичні особи – підприємці

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін