Оплата

Реквізити для сплати

Комунальне підприємство «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради

ЄДРПОУ 03341305
р/р UA813510050000026004427111500
Акціонерне товариство «Укрсиббанк», м. Харків
МФО 351005

Порядок та способи оплати

Звертаємо увагу, що згідно Закона Украины «Про питьевую воду и питьевое водоснабжение» от 10 января 2002 года N 2918-III та Закона Украины «Про жилищно-коммунальные услуги» от 24 июня 2004 года N 1875-IV, споживачі питної води зобов’язані своєчасно вносити плату за використану питну воду відповідно до встановлених тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення.

У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 розрахунковим періодом для оплати послуг є календарний місяць. Плата за послуги повинна вноситись не пізніше 20 числа місяця, що настає за розрахунковим, якщо договором не встановлено інший строк.

В разі встановлення приладів обліку плата за надані послуги вноситься споживачем відповідно до показань засобів обліку води, а в разі їх відсутності згідно затверджених норм.

КП «Дніпроводоканал» пропонує своїм споживачам ряд можливостей здійснення оплати за послуги водопостачання та водовідведення:

Завдяки терміналам у абонентів–громадян з’являється можливість з’ясувати розмір дебіторської заборгованості, а також своєчасно та швидко здійснити оплату або попередню оплату за послуги водопостачання та водовідведення.

Розмір платежу обирається абонентом за власним бажанням. Оплата здійснюється без черг та сплати комісійних зборів. Проведення зазначеної операції підтверджується видачею чеку.

З більш детальною інформацією, щодо розташування терміналів, споживачі можуть ознайомитись на мапі.

Сподіваємось, що запропоновані послуги дозволять заощаджувати час та кошти наших абонентів.

Реструктуризація боргу

На підставі норм Закону України «Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію» від 20 лютого 2003 року № 554-IV, підприємства — надавачі житлово-комунальних послуг укладають з громадянами договори про щомісячне рівномірне погашення реструктуризованої заборгованості та своєчасну сплату поточних платежів.

Так, відповідно до ст. 1 даного Закону заборгованість з оплати комунальних послуг (в т.ч. за послуги водопостачання та водовідведення) наймачів жилих приміщень та власників жилих будинків або квартир реструктуризується на термін до 60 місяців залежно від суми боргу та рівня доходів громадян на дату реструктуризації.

Для укладання договору реструктуризації заборгованості споживачу необхідно звернутись до Центрів абонентських послуг ТОВ «ЄРЦ КП», маючи при собі наступні документи:

  • копію документу про підтвердження права власності;
  • довідку про склад родини;
  • копію паспорта;
  • копію ідентифікаційного коду.

 

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін