Вакансії

Оновлено  23.06.2020

№ з/п

Професія (посада)

Кількість вакансій

Заробітна плата,

грн.

1

Оператор хлораторних установок ІV розряду

Обов’язки:

Ведення контролю за постійними витратами хлору,
рівномірний розподіл відбору хлору.

3

7 800

2

Слюсар-ремонтник ІІІ розряду

Обов’язки:

Виконання ремонту, регулювання та випробування середньої складності устаткування, агрегатів та машин. Слюсарна обробка деталей. Виконання стропильних робіт. Приймання участі у капітальному ремонті обладнання, трубопровідної арматури.

1

7 200

3

Слюсар-ремонтник ІV розряду

Обов’язки:

Виконання ремонту, регулювання та випробування середньої складності устаткування, агрегатів та машин. Слюсарна обробка деталей. Виконання стропильних робіт. Приймання участі у капітальному ремонті обладнання, трубопровідної арматури. Виготовлення складних пристосувань для ремонту та монтажу. Складання дефектних відомостей на ремонт.

1

8 100

4

Слюсар-ремонтник V розряду

Обов’язки:

Виконання ремонту, регулювання та випробування середньої складності устаткування, агрегатів та машин. Слюсарна обробка деталей. Виконання стропильних робіт. Приймання участі у капітальному ремонті обладнання, трубопровідної арматури. Виготовлення складних пристосувань для ремонту та монтажу. Обслуговування та ремонт каналізаційних систем та обладнання станцій. Складання дефектних відомостей на ремонт.

1

9 200

5

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування IV розряду

Обов’язки:

Обслуговування силових та освітлювальних електроустановок з складними схемами включення. Проводити роботи в розподільних пристроях без зняття напруги до 1000В. Здійснювати оперативні переключення в РУ – 0,4. кВ, 6 кВ, 35 кВ особисто з 4 групою з електробезпеки.

3

7 840

6

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування V розряду

Обов’язки:

Якісно і у встановлені терміни виконувати завдання по ревізії, ремонту електроустаткування РУ і ПС. Виконувати заходи, спрямовані на підвищення надійності високовольтного обладнання, яке обслуговується в підрозділах підприємства, брати участь в ліквідації аварій електроустаткування, їх наслідків.

4

9 200

7

Водій автотранспортних засобів

Обов’язки:

Керувати легковими, вантажними автомобілями, віднесеними до категорій транспортних засобів «В», «С», «D», «E». Оформлювати дорожні документи. Забезпечувати справний стан рухомого складу відповідно до планово-попереджувальної системи, в результаті технічного обслуговування і поточних ремонтів.

2

8 050

 8

Електрогазозварник V розряду

Обов’язки:

Виробляти ручне дугове зварювання складних деталей, вузлів конструкцій та трубопроводів. Виробляти кисневе різання складних деталей. Виготовляти необхідні запасні частини та пристосування. Робити наплавку різними металами. Здійснювати термічну обробку металів.

3

11 500

9

Слюсар аварійно-відновлювальних робіт ІІІ розряду

Обов’язки:

Читати прості креслення, схеми і ескізи. Проводити різання туб всіх діаметрів роликами, труборізами з ручним приводом. Виконувати, спільно з муляром, роботи по ремонту колодязів на глибині до 12 м (ремонт лотків, закладка цеглою ніш в стінах колодязів, пристрій горловини, установка люків, установка в колодязях скоб). Для підтримки безперебійної подачі води населенню якісно виконувати планово-попереджувальні роботи відповідно до «Положення про проведення планово-попереджувальних робіт на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства України».

8

9 000

10

Машиніст екскаватора

Обов’язки:

Керувати екскаватором одноковшевим (об’ємом ковша 0,25 м³) з усіма видами змінного робочого устаткування. Ретельно оглядати екскаватор, переконатися в його повній справності, при необхідності усунути помічені дефекти. Прибувши на місце роботи, виконувати розпорядження відповідальної особи за безпечне виробництво земляних робіт, призначене за нарядом-допуском. Виконувати обов’язки з охорони праці, передбачені колективним договором і правилами внутрішнього трудового розпорядку.

2

10 100

11

Машиніст насосних установок ІІ розряду

Обов’язки:

Обслуговувати насосні установки продуктивністю до 1000 м3/год. Регулювати подачу стічних вод. Проводити пуск і зупинку двигунів та насосів. Контролювати безперервну роботу насосів, двигунів і арматури дільниці трубопроводу, який обслуговується.

5

6 300

12

Електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній

Обов’язки:

Якісно і у встановлені терміни виконувати демонтаж, ремонт і монтаж маслонаповнених вінілових кабельних ліній напругою до 10 кВт.

Виконувати монтаж і ремонт з’єднувальних, стопорних і кінцевих муфт маслонаповнених та вінілових кабелів напругою до 10 кВт.

Підвищувати надійність кабельних ліній у підрозділах підприємства, підтримувати та відновляти нормальну і стійку їх роботу, брати участь у ліквідації аварій електрообладнання та їх наслідків.

2

9 200

13

Машиніст навантажувальної машини (ТО-18) V розряду

Обов’язки:

Управляти навантажувачем потужністю двигуна понад 100к.с., що працює на рідкому паливі. Виконувати навантаження і вивантаження сипучих матеріалів: піску, землі, шлаку та ін. Чистити піскові і мулові майданчики. Заправляти навантажувач дизельним паливом. Своєчасно та якісно проводити технічне обслуговування навантажувача, усувати виявлені несправності. Проводити поточні ремонти навантажувача.

1

9 300

14

Машиніст бульдозера V розряду

Обов’язки:

Управляти бульдозером потужністю понад 60к.с. з усіма видами робочого обладнання під час виконання робіт середньої складності. Виконувати щодня огляд, технічне обслуговування бульдозера і його робочих органів згідно з вимогами ТО, не порушуючи періодичності. Виконувати поточний ремонт і брати участь в інших видах ремонту.

2

9 900

15

Сторож

Обов’язки:

Відповідає за збереження та охорону майна підприємства. Нести чергування на об’єктах, території підприємства, здійснювати контроль справності сигналізації, засобів зв’язку та освітлення.

3

5 250

16

Сторож

Обов’язки:

Відповідає за збереження та охорону майна підприємства. Нести чергування на об’єктах, території підприємства, здійснювати контроль справності сигналізації, засобів зв’язку та освітлення.

1

5 250

17

Прибиральник територій

Обов’язки:

Слідкувати за санітарним станом території, що обслуговується. Очищати урни від сміття. Виносити відходи і сміття у встановлене місце.

1

4 740

18

Електромонтер з обслуговування електроустановок ІІІ розряду

Обов’язки:

Обслуговування силових і освітлювальних електроустановок з складними схемами включення. Проведення робіт в розподільних пристроях без зняття напруги до 1000 В. Здійснювати оперативні переключення в РУ – 0,4 кВ, 6 кВ, 35 кВ особисто з 4 групою електробезпеки.

3

7 220

19

Маляр ІІІ розряду

Обов’язки:

Виконувати прості роботи: фарбування, обклеювання та ремонт поверхонь; вирізку сучків і засмолів з розшиванням тріщин; приготування та перетирання шпаклювальних сумішей; ґрунтування поверхонь кистями, валиками, ручними фарбопультами; шліфування поґрунтованих, пофарбованих та прошпакльованих поверхонь; обрізування кромок шпалер вручну; оклеювання стін шпалерами простими; нанесення клейового складу на поверхні.

1

7 450

20

Оператор на мулових майданчиках ІІІ розряду

Обов’язки:

Обслуговувати агрегати потужністю від 50 до 200 тис.м3 на добу. Здійснювати пуск і зупинку механізмів. Випускати осад з відстійників і регулювати тривалість випускання. Підтримувати заданий режим роботи відстійників, регулювати подання з них води. Перешкоджати попаданню в стік плаваючих предметів після первинних відстійників, накопиченню осаду у відстійниках вище установленого рівня.

1

6 100

21

Енергетик

Обов’язки:

Здійснювати складання і коректування всієї технічної комплектуючої документації відповідно до вимог ПТЕЕС і ПБЕЕС. Забезпечувати надійну, ощадливу і безпечну роботу всього енергетичного устаткування. Не допускати виконання ремонтних робіт в електроустаткуванні без оформлення розпорядження. Забезпечувати: проведення технічного огляду електроустаткування, надійну економічну і безпечну роботу електроустаткування, виконання графіків ППР електро- та газового устаткування, наявність і своєчасний іспит, перевірку засобів захисту, наявність протипожежного інвентарю, безпечний стан і організацію своєчасного іспиту пристроїв, що заземлюють, ремонту електроустаткування, захист струмоведучих частин електричних пристроїв необхідними і надійними огородженнями, безпечний режим газопостачання, розробку графіків планово-запобіжних оглядів і ремонтів та контроль за їх виконанням, робочі місця відповідними інструкціями, плакатами, підписами по безпеці праці, безпечний стан і організацію своєчасного іспиту пристроїв, що заземляють, виконання планових завдань, виконання наказів і розпоряджень керівництва підприємства, виконання законодавства в області охорони, використання і відтворення природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки й охорону навколишнього природного середовища, схоронність природних ресурсів, генетичного фонду живої природи і природних об’єктів, виконання санітарного противоепідеміологічного законодавства, контроль за дотриманням працівниками вимог безпеки праці, правил, інструкцій, наказів і вказівок з охорони праці і застосування до порушників міри дисциплінарного стягнення, робітників необхідним згідно норм спецодягом, спецвзуттям і іншими засобами індивідуального захисту, милом, дотримання правил, норм охорони праці, техніки безпеки, виробничій санітарії і пожежній безпеці при експлуатації електроустаткування, виконання заходів щодо охорони праці, передбачених колективним договором, наказами і розпорядженнями по підприємству, а також розпорядженням Держгірпромнагляду.

1 11 800

22

Контролер водопровідного господарства (приватний, державний сектор)

Обов’язки:

Забезпечувати виконання заходів за щомісячним планом збору платежів не менше 100% (без урахування збитків) по своїй зоні обслуговування.

Виконувати роботу по абонентному обслуговуванню споживачів (фізичних осіб, які проживають в багатоквартирних будинках місцевих рад) відповідно до дислокації об’єктів, складеної інженером (по населенню) і узгодженої начальником районної служби.

5

6 615

       

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін