Укладання Договору з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем)

Для укладання Договору власник або співвласники житлового приміщення (квартири) в багатоквартирному будинку повинні надати наступний перелік документів:

 

 1. Заява про укладання Договору, в якій необхідно зазначити паспортні дані та номер ідентифікаційного коду власника/співвласників квартири багатоквартирного будинку.
 2. Копія документу, який підтверджує право власності або користування житловим приміщенням (договір купівлі-продажу, дарування, міни, тощо) або витяг з реєстру прав власності на нерухоме майно.
 3. *Довідка про склад сімї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб.
 4. В разі коли споживач відповідно до законодавства має пільги і бажає оплачувати послуги з врахуванням пільг, згідно діючого законодавства повинен надати письмову заяву про використання пільг та копії підтверджуючих документів.

Після цього дані про наявність пільг будуть внесені у договір між КП «Дніпроводоканал» та споживачем.

 

Форма Договору з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем)

 

*Довідка про склад сім’ї складається за допомогою «Електронної картотеки обліку зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб», адміністратором якої є Департамент адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпровської міської ради.

Якщо споживач зареєструвався в Електронній картотеці, тобто надав до Департаменту необхідні документи та отримав відповідний лист-підтвердження, формування (роздрукування) довідок про склад сім’ї буде здійснюватись безпосередньо працівниками КП «Дніпроводоканал».

В разі якщо відомості про зареєстрованих осіб відсутні в Електронній картотеці обліку, для їх внесення споживачу необхідно звернутись до відповідної приймальні відділу обліку проживання фізичних осіб Департаменту, що розташовані за наступними адресами:

— обслуговування мешканців Соборного та Центрального районів міста Дніпра:

Соборна районна у місті Дніпро рада – місто Дніпро, пл. Шевченка, 7, каб. 107, 110,

(тел. 098 288 75 24, 063 875 40 10)

— обслуговування мешканців Шевченківського та Чечелівського районів міста Дніпра:

Шевченківська районна у місті Дніпрі рада – міста Дніпро, вул. Михайла Грушевського, 70, каб. 108 (тел. 073 125 79 67)

— обслуговування мешканців Новокодацького району міста Дніпра:

місто Дніпро, вул. Караваєва, 13 (тел. 099 524 87 13)

— обслуговування мешканців Індустріального та Амур-Нижньодніпровського районів міста Дніпра:

місто Дніпро, пр. Слобожанський (пр. ім. Газети Правда), 29, каб. 305,

(тел. 068 996 59 39)

обслуговування мешканців Самарського району міста Дніпра:

— Самарська районна у місті Дніпрі рада – місто Дніпро, вул. 20-річчя Перемоги, 51,

каб. 105, (тел. 050 281 06 16)

— Управління майном колишнього селища міського типу Таромське міської ради:

місто Дніпро, вул. Старий шлях, 5, каб. 1

Графік прийому громадян:

з понеділка по четвер з 09-00 до 18-00 години

п’ятниця з 09-00 до 16-45 години

Для внесення відомостей до Електронної картотеки, мешканцям міста, які не звертались за отриманням довідки про склад сім’ї необхідно надати (одноразово) наступний перелік документів:

 • Заяву встановленої форми (бланк та зразок заповнення заяви можна знайти на сайті — cnap.dniprorada.gov.ua, в розділі “Послуги” в підрозділі “Зразки заяв у сфері реєстрації”).
 • Посвідчену особисто копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, у тому числі військовослужбовців; копію документа, що посвідчує особу іноземця, особу без громадянства, отримання статусу біженця чи притулку в Україні.
 • Посвідчену особисто копію облікової картки з реєстраційним номером платника податків.
 • Посвідчену особисто копію свідоцтва про народження дитини або свідоцтва про належність до громадянства України, якщо вона не досягла 14-річного віку.
 • Посвідчені особисто копії паспортів усіх зареєстрованих осіб.
 • Посвідчену особисто копію документа про право власності або користування на житло.
 • Посвідчену особисто копію свідоцтва про шлюб (у разі зміни прізвища зареєстрованої особи).
 • Належним чином засвідчений (зокрема нотаріально) переклад документа, що посвідчує особу (у разі відсутніх у ньому даних українською мовою).
 • Посвідчені особисто копії документів про реєстрацію місця проживання/перебування особи, видані органами Державної міграційної служби України.
 • Посвідчену особисто копію будинкової книги – для мешканців приватного сектора.
 • Інші документи, передбачені нормативно-правовими актами України.

Оригінали вищезазначених документів надаються для перевірки.

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін