Послуги водопостачання і водовідведення подорожчають

З 1 березня у Дніпропетровську плата за послуги водопостачання і водовідведення для населення підвищиться на 5%

З 1 березня у Дніпропетровську вводяться на нові тарифи на послуги водопостачання і водовідведення для населення. Відповідну постанову ухвалила 10 лютого Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, повідомляють на комунальному підприємстві “Дніпроводоканал”. Зокрема, з 1 березня для населення тариф на воду складатиме 3,408 гривні, на водовідведення — 1,98 гривні. Загальний тариф на водопостачання і водовідведення становитиме 5, 388 гривні. Таким чином тариф за послуги водопостачання і водовідведення підвищиться на 5%.

При нормативному споживанні води 9,12 кубічних метрів на місяць оплата з однієї людини становитиме 49,13 гривні. При нормі споживання 10,03 кубічних метрів (для тих споживачів, у яких встановлені газові водонагрівальні колонки) — 54,04 гривні, зазначають на “Дніпроводоканалі”.

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін