Дніпроводоканал розпочав ремонтно-профілактичні роботи з підготовки водопровідно-каналізаційної системи лівого берега до роботи в осінньо-зимовий період

На підставі розпорядження Дніпропетровського міського голови від 22.05.2012 р. № 301-р для виконання ремонтно-профілактичних робіт на мережах і спорудах комунального підприємства «Дніпрводоканал» з 8.00 годин 12 червня 2012 року буде зупинена подача питної води населенню і підприємствам лівобережної частини м. Дніпропетровська з повним відновленням стійкого режиму водопостачання до 8.00 годин 14 червня 2012 року.

Підприємством були розроблені заходи з переліком робіт, які планується виконати на мережах і об’єктах лівобережної частини міста.

Згідно зазначеного переліку передбачено виконання заходів по 124 пунктам, це заміна, ремонт і ревізія засувок, вантузів, заміна гвинтів на засувках в кількості 166 одиниць, ремонт електрообладнання в кількості 36 одиниць.

Під час ремонтно-профілактичних робіт братиме участь 590 робочих та 144 одиниці спеціальної техніки.

Всі заплановані роботи будуть виконуватись силами підприємства за рахунок власних кошт, загальна вартість яких складатиме близько 2,5 млн. грн.
Необхідно зазначити, що виконання ремонтно-попереджувальних заходів підвищує надійність експлуатації мереж та устаткування в осінньо-зимовий період та дозволяє оперативно локалізувати витоки на пошкоджених ділянках трубопроводу.

Адміністрація КП «Дніпроводоканал».

12 червня 2012 р.

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін