Мешканці міста заборгували «Дніпроводоканалу» понад 115 мільйонів гривень

Вчасно розраховуватись за послуги водопостачання та водовідведення. З таким закликом до мешканців міста під час прямої телефонної лінії звернулася начальник управління «Водозбут» комунального підприємства «Дніпроводоканал» Людмила Вікторівна Тонкопій. «На сьогодні мешканці міста заборгували нашому підприємству за надані послуги понад 115 мільйонів гривень. З початку цього місяця на рахунок «Дніпроводоканалу» надійшло 4,9 мільйонів, це лише 27,7% від нарахованих до сплати 17,7 мільйонів гривень. При такому низькому рівні платежів наприкінці місяця підприємство недоотримає близько 3 мільйонів гривень.

Через несвоєчасні розрахунки наших абонентів водоканал має борги за електроенергію (104 мільйони гривень) та за покупну питну воду перед «Аульським водоводом» (понад 123 мільйонів гривень). Тому вкотре просимо мешканців вчасно розраховуватись за надані послуги. У той же час ми вдячні нашим сумлінним платникам. Регулярність надходження коштів дозволяє підтримувати об’єкти підприємства в працездатному стані та забезпечувати місто питною водою», – зазначила Людмила Вікторівна.

Враховуючи інтереси сумлінних платників, «Дніпроводоканал» змушений вживати більш жорсткі заходи з утримання боргів. «Спеціальні структурні підрозділи підприємства проводять індивідуальну роботу з боржниками по обмеженню послуг з водопостачання та водовідведення. На адресу боржників направляються листи-звернення з рекомендаціями сплатити борг. Зазначені листи містять інформацію про те, що у випадку відсутності оплати протягом 15 діб споживачу буде обмежене надання послуг.

Додатково наші фахівці намагаються наладити контакт зі споживачем, надаючи вичерпні пояснення щодо негативних наслідків, до яких призводе відсутність стабільного надходження коштів, що мають витрачатись на ремонт та модернізацію системи водопостачання та водовідведення. Малозабезпеченим мешканцям та категорії споживачів, які накопичили значну суму заборгованості ми пропонуємо укласти договір на реструктуризацію боргів та оформити субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

Уточнити свій борг за послуги водопостачання і водовідведення можна у районних абонслужбах «Дніпроводоканалу”. Нещодавно запрацював сайт нашого підприємства dniprovodokanal.dp.ua, де теж також можна отримати необхідну інформацію», – додала Людмила Вікторівна.

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін