Черговий раз фахівці комунального підприємства звернулись в адресу мешканців міста з проханням розрахуватись за послуги водопостачання та водовідведення

5 вересня в приміщенні Дніпропетровської міської ради відбулась пряма телефонна лінія проекту «Міська влада на прямому зв’язку» за участю начальника управління «Водозбут» комунального підприємства «Дніпроводоканал» Людмили Вікторівни Тонкопій.

Людмила Вікторівна повідомила, що мешканці міста заборгували за водопостачання та водовідведення понад 118 мільйонів гривень.

На сьогоднішній день на КП «Дніпроводоканал» триває підготовка системи водопостачання та водовідведення до роботи в осінньо-зимовий період, до завершення якої залишається дуже мало часу. Підприємство активно готується до планово-попереджувальних робіт у Правобережній частині нашого міста. Проведення таких робіт потребує значних матеріальних витрат.

«Таким чином, звертаємось в адресу наших споживачів з проханням розрахуватись за послуги водопостачання та водовідведення», – зазначила Людмила Вікторівна.

Окрему подяку висловлюємо тим споживачам, які незалежно від погодних умов, соціальних потреб, таких як відпустка, підготовка дітей до нового навчального року знаходять можливість своєчасно розрахуватись за роботу нашого підприємства.

Також на прямій телефонній лінії було зазначено, що загальна сума надходження на розрахунковий рахунок підприємства складає близько 95 відсотків від рахунків, але 15-20 відсотків це кошти, які надходять за умови вжиття заходів по примусовому стягненню боргів. За фактом опрацювання боржників, з яких примусово стягується заборгованість, підприємство стикається з тим, що значна кількість таких боржників ні яким чином не належать до категорії соціально незахищених громадян. Натомість, більшість з них є заможними та працездатними сім’ями, які просто не звертають увагу не тільки на Дніпроводоканал, а і інші комунальні служби. Байдуже ставлення до комунальних підприємств спостерігається в засмічених дворах та під’їздах, непрацюючих ліфтах, витоках не тільки на прибудинковій зоні а і в підвалах житлових будинків.

Таким чином, ще раз звертаємось у Вашу адресу – шановні мешканці міста, беріть приклад з сумлінних платників та не ставте під загрозу питання з цілодобового забезпечення міста питною водою.

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін