Наприкінці листопада розпочато роботи з реконструкції самопливного каналізаційного колектору по вул. Калинова

Завдяки програмі соціально-економічного розвитку міста продовжується впровадження природоохоронних заходів, дозволяючи усунути загрозу пошкоджень та розломів на каналізаційних мережах, які експлуатуються тривалий час.

Зокрема роботи з реконструкції самопливного каналізаційного колектору Д–1000 мм, прокладеного в районі будинку № 108 по вул. Янтарна до КНС № 19 по вул. Калинова, дозволить виключити загрозу замочування ґрунту, просідання і провали довколишніх мереж та дорожнього покриття. На реалізацію зазначеного проекту з міського бюджету виділено близько 10,5 млн. грн.

За фактом проведення тендеру виконавцем робіт призначено ТОВ підприємство «Дніпроремонт».

До кінця 2012 року відкритим способом планується замінити близько 300 метрів самопливного залізобетонного колектору діаметром 1000 мм на поліпропіленову двошарову гофровану трубу діаметром 700 мм. В цілому під час реконструкції буде виконано переукладку каналізаційного колектору загальною довжиною 941 м.

Керівництво КП «Дніпроводоканал» сподівається, що реалізація цього проекту дозволить підвищити надійність експлуатації каналізаційного колектору та якість послуг з водовідведення на прилеглих вулицях.

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін