Лабораторний контроль якості питної води здійснюється з використанням ПРЕКУРСОРІВ

0 січня в приміщенні Дніпропетровської міської ради відбулась тридцять перша чергова сесія VI скликання, на якій було затверджено Статут комунального підприємства «Дніпроводоканал» Дніпропетровської міської ради (зі змінами).

У відповідності до затвердженого Статуту ДМР одним з предметів господарської діяльності підприємства визначено:

п.2.2.34 Культивування рослин, що включені до таблиці І переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого Кабінетом Міністрів України, розроблення, виробництво, виготовлення, зберігання, перевезення, придбання, реалізація (відпуск), ввезення на територію України, вивезення з території України, використання, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, включених до зазначеного переліку.

Серед представників засобів масової інформації наведений пункт Статуту визвав ряд питань, на які головним фахівцем з охорони навколишнього середовища Шавковою Оленою Вікторівною було повідомлено, що фахівцями лабораторій підприємства при проведенні лабораторного контролю якості води використовуються п’ять хімічних речовин (сірчана та соляна кислоти, ацетон, ефір, калію перманганат) з дев’яти, які відповідно до Постанови КМУ від 06.05.2000 р. № 770 віднесено до прекурсорів.

Використання зазначених речовин в технологічних процесах будь-якого суб’єкту господарювання потребує отримання відповідних ліцензій згідно з вимогами чинного законодавства.

Тому: «Зазначений пункт було внесено до Статуту ще в 2010 році в редакції, Державного комітету України з питань контролю за наркотиками, а в жовтні 2010 року підприємство отримало Ліцензію на ПРАВО ПРИДБАННЯ, ЗБЕРІГАННЯ, ВИКОРИСТАННЯ ПРЕКУРСОРІВ», – повідомила Олена Вікторівна.

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін