Зміна порядку розрахунків за спожиті послуги із гарячого водопостачання

31 січня 2013 року рішенням сесії Дніпропетровської міської ради VI скликання № 38/31 було затверджено Порядок розрахунків за спожиту воду для потреб гарячого водопостачання між водопостачальними, теплопостачальними організаціями та споживачами міста.

Зазначене рішення приводить у відповідність взаємовідносини між КП «Дніпроводоканал», теплопостачальними підприємствами та споживачами до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».

Нераціональне використання питної води при споживанні послуг централізованого гарячого водопостачання та неконтрольовані обсяги витоків питної води на мережах гарячого водопостачання являються прямими збитками нашого підприємства. Прийняте рішення передбачає впровадження системи обліку та контролю обсягів питної води для створення послуг з теплопостачання та централізованого гарячого водопостачання за допомогою встановлення засобів обліку холодної води на водопровідних вводах до теплорозподільчих пунктів та котелень, а також на станціях, які здійснюють підкачування.

Також зазначене рішення передбачає зміни в розрахунках споживачів за послуги з централізованого холодного та гарячого водопостачання. А саме, теплопостачальні підприємства будуть сплачувати водоканалу за весь обсяг отриманої питної води, в тому числі і за ту, яка надається мешканцю (споживачу) у вигляді послуг з централізованого гарячого водопостачання. А для споживачів в даному випадку зміниться лише назва підприємства, якому він буде сплачувати кошти за обсяг питної води, витрачений за показниками приладу обліку гарячої води.

Оскільки ще не вирішені терміни внесення змін в розрахунки, споживач, який на сьогоднішній день за витрачену гарячу воду здійснює оплату в адресу нашого підприємства за саму воду, а теплопостачальним підприємствам – за Гкал, витрачені для підігріву спожитого обсягу послуг з централізованого гарячого водопостачання, буде сплачувати і надалі за існуючою формою розрахунків.

Сподіваємось, що необхідні заходи для введення в дію рішення будуть реалізовані до початку опалювального сезону 2013 – 2014 років.

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін