Зі Cвятом міста!

Щороку в другу суботу вересня мешканцями Дніпропетровська святкується День міста. Цього року святкування 237 – річчя нашого міста відбудеться 14 вересня.

Офіційно місто було засноване за наказом Катерини II в 1776 році і отримало назву Катеринослав. За первинним планом Катеринослав повинен був стати «Третьою столицею Російської імперії». У 1796 році місто за наказом нового імператора Павла було перейменовано в Новоросійськ, але в 1802 році імператор Олександр I повернув місту стару назву.

Перейменований з 1926 року в Дніпропетровськ, на теперішній час наше місто є крупним обласним центром на березі Дніпра і третім за чисельністю містом в Україні після Києва і Харкова.

Від щирого серця бажаємо рідному місту зростати і розвиватися, а мешканцям Дніпропетровська бажаємо міцного здоров’я, безмежного щастя, оптимізму і благополуччя.

Колектив КП «Дніпроводоканал».

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін