До уваги мешканців будинків обладнаних загальнобудинковими приладами обліку води

Комунальне підприємство «Дніпрводоканал» мешканцям квартир, які проживають в будинках, водопровідні води яких обладнані загальнобудинковими приладами обліку, але не мають квартирних приладів обліку нарахування за надані послуги виконує згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 630 від 21.07.2007 р.

В разі встановлення загальнобудинкових приладів обліку води в багатоквартирному будинку, на підставі пункту 11 зазначеної Постанови, споживач, який не має квартирних засобів обліку, оплачує послуги згідно показників загальнобудинкових лічильників без врахування витрат води виконавця, юридичних осіб і фізичних осіб – підприємців, які є власниками або орендарями приміщень в цьому будинку, а також сумарних витрат води за показниками всіх квартирних засобів обліку. Різниця розподіляється між споживачами, які не мають квартирних лічильників, пропорційно кількості мешканців квартири в разі відсутності витоків із загальнобудинкової мережі. При цьому, факт відсутності витоків підтверджується Актом обстеження, складеного виконавцем в присутності не менше двох мешканців будинку.

На жаль, нарахування за спожиті послуги водопостачання та водовідведення в таких квартирах значно перевищують нормативні і як наслідок, викликають у споживача низку запитань.

Фахівці підприємства повідомляють, що зобов’язані суворо дотримуватись норм чинного законодавства, а для вирішення даного питання рекомендують встановити квартирні прилади обліку. Це дозволить споживачам розраховуватися за фактично використану питну воду.

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін