КП Дніпроводоканал звертається з проханням розрахуватися за спожиті послуги

На передні Нового 2014 року комунальне підприємство «Дніпрводоканал» звертається до мешканців міста, з проханням в останні дні року розрахуватись за спожиті послуги.

Виконання підприємством зобов’язань по розрахункам за електроенергію, покупну воду, податки, заробітну плату, а також експлуатаційні витрати являються заставою безперебійної роботи системи водопостачання та водовідведення.

Навіть невеликі борги окремих сімей в цілому негативно відображуються на стабільній роботі таких підрозділів як диспетчерська служба, аварійні бригади, служби експлуатації водопровідно-каналізаційних мереж.

Адміністрація підприємства неодноразово зазначала, що витрати, необхідні для підтримки системи водопостачання і водовідведення в працездатному стані можна компенсувати лише за рахунок надходження платежів від населення.

У зв’язку з чим, хочемо нагадати нашим споживачам, про добру традицію зустрічати Новий рік без боргів, і просимо не зволікати з оплатою за послуги водопостачання і водовідведення.

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін