Проведення робіт по заміні зношених ділянок водопровідних мереж

Підприємство не припиняє виконання робіт по заміні зношених ділянок водопровідних мереж за рахунок власних коштів.

У період з серпня по листопад 2014 року, силами ремонтно-експлуатаційних служб підприємства було замінено 2 033 метри водопровідних мереж на поліетиленові труби. Серед таких робіт можна виділити заміну внутрішньоквартальних мереж і водопровідних вводів за наступними адресами:

Д-110 мм по вул. Радистів, 18 довжиною 94 метри;
Д-400 мм по вул. Гаванська, 23 довжиною 95 метрів;
Д-160 мм по вул. Лалаянца, 74-76 довжиною 74 метри;
Д-315 мм по вул. Усенка, 13 довжиною 140 метрів;
Д-400 мм по вул. Універсальній, 7 довжиною 24 метри.

При виконанні робіт по заміні водопровідних мереж підприємство прагне мінімізувати кількість житлових будинків, які відключаються, регулюючи водопостачання в розподільній мережі. Проте уникнути обмежень водопостачання, не представляється можливим. У зв’язку з чим, роботи по заміні водопровідних мереж плануються таким чином, щоб обмеження питної води носило короткостроковий характер.

Фахівці підприємства вдячні мешканцям міста, які протягом всього року з розумінням ставилися до перерв у водопостачанні, пов’язаних з роботами по заміні водопровідних мереж. Також на підприємстві відзначають, що виконання цих робіт підвищить надійність експлуатації водопровідних мереж, особливо в зимовий період.

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін