Комунальне підприємство «Дніпроводоканал» привітало кращих працівників Управління «Водозбут»

КП «Дніпрводоканал» за участю профспілкового комітету 11 серпня нагородив кращих контролерів абонентних служб управління «Водозбут».

У церемонії нагородження взяли участь голова профспілкового комітету Лізавенко С.В., заступник директора по загальних питаннях Древаль А.В., начальник управління «Водозбут» Тонкопій Л.В., начальники абонентних служб.

Слова привітань і щирої вдячності пролунали в адресу п’яти найкращих працівників абонентних служб: Коваль Ольга, Шуть Ольга, Крутенко Ала, Канілець Валентина, Чорна Оксана.

Серед багаточисельного персоналу управління «Водозбут» були виділені дійсно справжні професіонали своєї справи.

Не можна не відзначити, що найбільш відповідальним напрямком роботи КП «Дніпроводоканал» є робота саме цього підрозділу.

Серед таких завдань служби як організація і участь в роботі із споживачами по зменшенню втрат води, контроль за раціональним водокористуванням, виявлення фактів самовільного підключення до водопровідно-каналізаційних мереж, розноска квитанцій, опломбування/розпломбування приладів обліку, є також контроль за надходженням грошових коштів за спожиті послуги водопостачання та водовідведення.

А від цього залежить виконання підприємством свого прямого призначення – забезпечення споживачів м. Дніпропетровська послугами централізованого водопостачання та водовідведення.

Комунальне підприємство «Дніпроводоканал», якому цього року виповнилося 146 років, на сьогоднішній день має досить розгалужену централізовану систему водопостачання та водовідведення, і для стабільного та безперебійного забезпечення споживачів міста питною водою, підприємству просто необхідне своєчасне надходження оплати.

Наші кращі працівники, тісно взаємодіючи з абонентами, змогли на діях підтвердити важливість їх роботи. Уміння грамотно розповісти, підказати, пояснити порядок нарахувань, а при необхідності прийти особисто до абонентів похилого віку, дозволяє на етапі інформаційно-роз’яснювальної роботи забезпечити поточну оплату споживаних послуг.

Високий професіоналізм наведених контролерів, відповідальне ставлення до роботи і уміння створити сприятливу атмосферу при спілкуванні зі споживачами, не один місяць утримають високі показники їх роботи.

Цими якостями і було обумовлено ухвалення рішення про нагородження за особливі заслуги кращих працівників управління «Водозбут».

Адміністрація підприємства пишається тим, що на підприємстві працюють такі фахівці, високо цінує їх працю і сподівається, що ці співробітники стануть прикладом для інших робітників колективу управління «Водозбут».

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін