До уваги мешканців Бабушкінського району!

Через постійне обмеження електропостачання на дільниці абонентської служби Бабушкінського району, розташованої по вул. Героїв Сталінграду, 23а КП «Дніпроводоканал» не мало можливості якісно обслуговувати споживачів та виконувати службові обов’язки.

У зв’язку з чим, керівництвом КП «Дніпроводоканал» прийняте рішення про зміну розташування дільниці Бабушкінського району.

Відтепер, з метою внесення корегувань в особові рахунки, проведення звірки взаємних розрахунків, укладання договорів реструктуризації заборгованості, з приводу опломбування/розпломбування водолічильників і т.д., споживачі можуть звертатись за адресою:

вул. Червона, 21-а

всі дні крім неділі з 8.00 до 17.00 години

Зателефонувати до абонентської служби для того, щоб передати показники приладів обліку, поставити питання про стан рахунків, перелік документів, необхідних для внесення корегувань до особових рахунків, у зв’язку зі змінами ступеню благоустрою, кількості зареєстрованих і т.д., тимчасово можна тільки за номером мобільного телефону (МТС, Київстар), найбільш зручного для споживача:

38 050 340 26 74

38 067 351 03 42

Про наявність стаціонарних номерів телефонів підприємством буде повідомлено додатково, за фактом їх встановлення.

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін