Шановні мешканці багатоквартирних житлових будинків!

Комунальне підприємство «Дніпроводоканал» продовжує здійснювати роботи з обмеження послуг абонентам-боржникам, зокрема обмеження послуг з централізованого водовідведення в багатоквартирних житлових будинках.

На жаль соціально-побутові проблеми громадян являються причиною появи дебіторської заборгованості за комунальні послуги. Проте з метою забезпечення нормальної працездатності системи водопостачання та водовідведення, підприємство вимушене виконувати заходи з примусового стягнення дебіторської заборгованості.

Як показує досвід в роботі з боржниками, саме обмеження послуг є найменш бажаним але найбільш ефективним заходом, тому звертаємо увагу споживачів на те, що питання підключення вимагає додаткового часу, необхідного на врегулювання формальностей – звернення в адресу підприємства з платіжним документом, підтверджуючим оплату.

Спеціальні структурні підрозділи мають змогу здійснювати роботи з обмеження послуг централізованого водовідведення в кількох районах одночасно. Тому, на етапі інформаційно-роз’яснювальних робіт з абонентами-боржниками, останнім не варто сподіватись, що когось конкретно це не торкнеться.

Нагадуємо, що абсолютно всі категорії громадян, які накопичили значну суму заборгованості, в тому числі і без поважних причин, мають можливість оформити договір на реструктуризацію боргу, звернувшись з письмовою заявою безпосередньо на абонентну службу КП «Дніпроводоканал», або оформити субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, яку держава запровадила внаслідок зростання тарифів на газ, електроенергію та інші послуги.

Звертаємо увагу мешканців міста, що підприємство виконує індивідуальні роботи з обмеження послуг централізованого водовідведення і найближчими днями виїзд бригад планується за наступними адресами:

Ленінський район

вул. Комунарівська, 1, 5, 7, 12, 14, 24
вул. Шелгунова, 5, 11, 13, 15, 21

Амурнижньодніпровський район

вул. Сиворонова, 6
вул. Радистів, 2
вул. Богомаза, 188А, 192
вул. Шолохова, 7
вул. Обоянська, 4
вул. Решетилівська, 33
вул. Янтарна, 42

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін