Комунальне підприємство «Дніпроводоканал» інформує про встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 26.11.2015р. № 2868 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) суб’єктам господарювання, які є виконавцями цих послуг», зареєстрованою Міністерством юстиції України від 11 січня 2016 р. за № 24/28154, комунальному підприємству «Дніпроводоканал» Дніпропетровської міської ради встановлено наступні тарифи:

тариф на послугу з централізованого постачання холодної води – 5,57 грн., за 1 куб. м (з податком на додану вартість);
тариф на послугу з централізованого водовідведення – 4,05 грн., за 1 куб. м (з податком на додану вартість).

Вищезазначена постанова набуває чинності з дня її офіційного опублікування.

Зазначені тарифи, крім інших витрат, враховують витрати на проведення планових періодичних повірок, обслуговування і ремонт квартирних засобів обліку холодної води, у тому числі їх демонтаж, транспортування та монтаж.

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін