Фахівці комунального підприємства «Дніпроводоканал» продовжують роботи з обмеження послуг водовідведення боржникам

Сьогодні фахівці КП «Дніпроводоканал» обмежили користування послугами централізованого водовідведення боржникам, які мешкають у багатоповерховому будинку по вул. Космодромна, 2.

«Загальний борг по цьому будинку за водопостачання та водовідведення складає 66 тис. грн. Так званими злісними неплатниками є 9 квартир, яким і обмежуємо послугу водовідведення — вони заборгували 62 тис. грн. Найбільший борг однієї із квартир складає 21 тисяча гривень. Тиждень тому мешканцям цих квартир було вручено попередження про обмеження послуги, але вони жодним чином не відреагували», — сказала начальник абонентської служби Соборного району Ольга Володимирівна Хавлюк.

За її словами, процедура обмеження послуги водовідведення відбувається через каналізаційний стояк.

Ольга Володимирівна зазначила, що у боржників є можливість звернутися до «Дніпроводоканалу» і укласти договір на реструктуризацію боргу. «На сьогоднішній день ця процедура спрощена. І усіх, хто мають борги, закликаємо звернутися до абонентської дільниці нашого підприємства і поступово оплачувати борг. Також усім нашим абонентам, у тому числі і боржникам, рекомендуємо поставити лічильники для того, щоб сплачувати не за нормою, а за фактичним використанням води», — додала Ольга Володимирівна.

Як розповіла одна з мешканок зазначеного будинку боржниками є люди, які можуть платити, але просто цього не роблять. «Наприклад, на шостому поверсі мешкає родина із чотирьох дорослих людей, двоє з яких працюють. Вони мають величезні борги як за воду, так і за інші комунальні послуги, помилково мотивуючи це тим, що моя квартира — що хочу, те й роблю. Від таких несовісних страждають й інші мешканці, оскільки після подібних відключень вони несанкціоновано намагаються підключитися, затоплюючи нижчі поверхи», — ділиться наболілим Галина Черняєва.

Начальник управління «Водозбут» КП «Дніпроводоканал» Людмила Вікторівна Тонкопій зазначила, що загальний борг населення перед підприємством — понад 170 мільйонів гривень. «Зокрема по цьому будинку на Космодромній, 2 із 99 квартир боржниками є 9, які фактично і винні підприємству майже усю суму заборгованості по будинку. Їх позиція є такою — не платив і платити не буду. Це не правильно, оскільки послуги підприємство надає і за них необхідно платити. Вчасно сплачені рахунки дозволяють нам проводити модернізацію об’єктів підприємства», — наголосила Людмила Вікторівна.


Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін