КП «Дніпроводоканал» закликає абонентів-боржників розрахуватися з боргами і більше їх не накопичувати

20 квітня о 15.00 в приміщенні Дніпропетровської міської ради відбулась пряма телефонна лінія проекту «Міська влада на прямому зв’язку», під час якої, начальник управління «Водозбут» Людмила Вікторівна Тонкопій черговий раз нагадала споживачам про необхідність розрахунків за послуги водопостачання та водовідведення.

Під час прямої телефонної лінії Людмила Вікторівна повідомила, що 75% абонентів вчасно сплачують свої рахунки, решту можна назвати злісними неплатниками, оскільки вони не сплачують упродовж тривалого періоду. «Більша частина наших споживачів вчасно платить за послуги водопостачання та водовідведення, при цьому вони ще й раціонально користуються цими послугами, оскільки мають лічильники, які враховують об’єми спожитої води. Таким чином, можна регулювати фінансові витрати на її використанні. На жаль, є й така категорія городян, які за різних причин, вчасно не платять і накопичують борги», — сказала Людмила Вікторівна.

При цьому вона зазначила, підприємство розуміє, що певна кількість споживачів серед боржників немає можливості одночасно розрахуватись з накопиченою заборгованістю, оскільки ці витрати стануть непосильним навантаженням на сімейний бюджет. «На сьогодні «Дніпроводоканалом» розроблена гнучка система укладання договорів на реструктуризацію боргу. Єдиною умовою такої реструктуризації є щомісячна оплата поточних платежів. Щоб укласти відповідний договір, необхідно звернутися до районної абонентської служби підприємства. Це дозволить уникнути заходів по обмеженню надання послуг, заощадити зайві витрати родини у разі стягнення заборгованості у судовому порядку та накладання арешту на майно», — наголосила начальник управління «Водозбут». Під час прямої телефонної лінії вона звернулась до усіх абонентів з проханням — до 30 квітня, напередодні тривалих травневих свят сплатити рахунки за надані послуги.

Також Людмила Вікторівна додала, що в квітні КП «Дніпроводоканал» буде здійснено перерахунок розміру плати за спожиту у березні 2016 року воду всім мешканцям міста, які потрапили в зону забруднення води після проведення підприємством планово-попереджувальних робіт. Відповідні коригування абоненти зможуть побачити у повідомленнях про нарахування за квітень 2016 року.

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін