За декілька днів «Дніпроводоканал» закінчить прочищати каналізаційний колектор по вулиці Талалихіна

КП «Дніпроводоканал» виконує планові роботи з прочистки каналізаційних колекторів та накриття каналізаційних люків у тих місцях, де вони були розкрадені. Зокрема сьогодні аварійні бригади підприємства розпочали чистити каналізаційний колектор по вулиці Талалихіна, яка знаходиться у Новокайдацькому районі.

«На жаль, у місті продовжуються крадіжки каналізаційних люків. Після чого люди скидають в каналізацію все, що їм заманеться – від сміття до різного непотребу і звісно через це забивається каналізація. Зокрема, по вулиці Талалихіна (від вул. Авіаційної до вул. Юркевича (Новофрунзенка)), де сьогодні працюємо, проходить каналізаційний колектор довжиною близько 300 метрів. Прочистимо кожен колодязь цього колектору від сміття і поставимо нові люки у тих місцях, де їх розікрали», — сказав начальник відділу каналізації правого берега «Дніпроводоканалу» Сергій Олександрович Денисенко. За його словами, роботи тут планується закінчити за декілька днів.

Загалом подібні роботи «Дніпроводоканал» проводить постійно згідно плану, а також за зверненнями мешканців. Заступник головного інженера підприємства Юрій Володимирович Рескаленко звернувся до дніпропетровців з проханням повідомляти до поліції та «Дніпроводоканалу» про факти викрадання кришок люків. «Лише за 2015 рік коштом і силами нашого підприємства по місту було встановлено понад 2 тисячі люків там, де їх розікрали, а це близько 3 мільйонів гривень. Випадки крадіжок є у кожному районі міста, але найбільше від цієї проблеми потерпають Новокодацький та Чечелівський райони, там де є приватний сектор. Там де багатоповерхові будинки крадіжок люків менше», — зазначив Юрій Володимирович.

Він також додав, що підприємство встановлює так звані антивандальні пластикові люки, але їх не всюди можна ставити — вони не витримують великого навантаження.


Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін