Виконання робіт, які дозволять покращити екологічний стан основної водної артерії нашого міста

У травні поточного року на замовлення КП «Дніпроводоканал» підрядною організацією ТОВ «Гідромонтажспецбуд» розпочато роботи з будівництва каналізаційної насосної станції та напірного каналізаційного колектору на житловому масиві Придніпровський.

Протягом багатьох років відведення стічних вод від ряду організацій, серед яких КУ «Дніпропетровський дитячий протитуберкульозний санаторій № 7», КУО «Учбово-реабілітаційний центр № 6», КУ «Спеціалізований будинок дитини № 1» та спортивна база ФК «Дніпро» відбувалось на біологічні очисні споруди Придніпровської ТЕС.

Через закриття очисних споруд Придніпровської ТЕС, в рамках програми соціально-економічного розвитку міста на 2016 рік, місцевою владою прийняте рішення про відведення стічних вод від зазначених споживачів на очисні споруди КП «Дніпроводоканал».

Проектним рішенням передбачено влаштування каналізаційної насосної станції та будівництво двох напірних колекторів Д-160 мм загальною довжиною 1,07 км. Кошторисна вартість проекту складає 2 877,5 тис. грн.

На реалізацію цього проекту передбачено виділення коштів з місцевого бюджету.

Фахівці КП «Дніпроводоканал» сподіваються, що з огляду на темпи проведення робіт, за умови відсутності перебоїв у фінансуванні, роботи будуть виконані до листопаду 2016 року.

Завдяки триманню під постійним контролем питань покращення екологічного стану нашого міста за підтримки міського голови та депутатського корпусу буде реалізовано проект, згідно якого каналізаційні стічні води перестануть потрапляти на застарілі очисні споруди Придніпровської ТЕС.

Тобто, мешканці житлового масиву Придніпровський, які постійно скаржились на шкідливий вплив на довкілля та засмічення берегової лінії водойму з боку Придніпровської ТЕС, вже у наступному році спостерігатимуть значне покращення якості Дніпрової води.Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін