31.01.2017 10:00 Увага, аварійно-відновлювальні роботи!

У зв’язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт на водогоні Д-1000 мм в районі перехрестя вулиць Гречихіна та Кокчетавській, водопостачання частини споживачів ж/м Ігрень буде здійснюватися зі зниження тиску.

В межах реалізації підготовчих робіт, КП «Дніпроводоканал» виконало ряд вкрай необхідних заходів з перевключення водопровідних мереж, що привело до тимчасового зниження тиску в районі наступних вулиць:

вул. Туркменська;
вул. Солов’їна;
вул. 25-го Партз’їзду;
вул. Автодорожня;
вул. Керамічна;
вул. Відпочинку.

Другий етап підготовчих робіт призначено на 1 лютого.

З 6:00 години 1 лютого до 8:00 години 2 лютого, буде відключено насосну станцію водопостачання, обладнану резервуаром з певним об’ємом чистої води. Існуючого запасу питної води може не вистачити на цілодобове забезпечення мешканців та споживачів ж/м Ігрень у вказаний період, через що будуть спостерігатись перебої у водопостачанні.

До уваги споживачів ж/м Рибальське, рекомендуємо створити добовий запас питної води на зазначений період підготовчих робіт.

Фахівці та робітники підприємства докладають максимум зусиль для мінімізації термінів проведення аварійно-відновлювальних робіт.

Дякуємо за розуміння, витримку та приносимо вибачення за незручності.

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін