З 15 квітня для мешканців приватного сектору розпочинається поливний сезон

Щорічно з 15 квітня, у відповідності до рішення «Про раціональне ведення водного господарства міста», КП «Дніпроводоканал» починає нараховувати обсяги водовикористання на зрошення прибудинкової території.

Нарахування здійснюватимуться виключно на ті домоволодіння, водопровідні вводи яких не обладнано приладами обліку за нормою 8 літрів на добу на 1 м.кв. площі відкритого ґрунту та 0,5 літрів на добу на 1 м.кв. площі закритого ґрунту.

Розрахунки об’ємів полива виконуються на підставі технічних паспортів домоволодіння і корегуються в залежності від кількості опадів на розрахунковий місяць.

В результаті чого, вартість наприклад 100 м.кв. площі в місяць без врахування коефіцієнту дефіциту вологи в ґрунті, складатиме 157,59 грн.

Тому, споживачам, які не мають приладів обліку, ми рекомендуємо попіклуватись про встановлення водолічильників, це дозволить здійснювати оплату за фактично спожиті послуги та раціонально використовувати питну воду.

Також встановлення приладів обліку буде вирішенням питання у випадках, коли територія домоволодіння обладнана локальними джерелами водопостачання (свердловини, колодязі, технічний водопровід).

Але, необхідно зазначити, що рішенням «Про раціональне ведення водного господарства міста» передбачена можливість проведення розрахунків без врахування об’ємів водопостачання на полив, в разі надання до початку поливного сезону, письмової заяви про відсутність можливості або небажання обробляти присадибну ділянку, зазначену в технічному плані домоволодіння. Після цього, представник абонентської служби щомісячно протягом усього поливного сезону здійснюватиме обстеження з оформленням відповідних двосторонніх актів. Такі акти будуть підставою для проведення розрахунків без урахування об’ємів водоспоживання на полив.

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін