КП «Дніпроводоканал» отримує судові накази за якими судами нашого міста задовольняються позовні вимоги підприємства щодо примусового стягнення заборгованості

З метою безперебійного та цілодобового забезпечення міста послугами, КП «Дніпроводоканал» зобов’язане здійснювати власні розрахунки. У зв’язку з чим, підприємство постійно звертається до споживачів з приводу своєчасної оплати за послуги водопостачання та водовідведення.

Ми намагаємось привернути увагу споживачів на те, що в разі наявності заборгованості КП «Дніпроводоканал» звертається до суду, а в цьому випадку законодавством передбачені додаткові грошові навантаження на боржника.

В якості прикладу можна привести рішення Індустріального суду від 24 березня 2017 року, яке набрало чинності 4 квітня 2017 року і яким були задоволені позовні вимоги КП «Дніпроводоканал» до боржника.

А саме, на користь підприємства з боржника було стягнуто заборгованість по оплаті послуг з водопостачання та водовідведення у розмірі 43 669,71 грн., з яких:

  • 24 216,57 грн. – основний борг по оплаті послуг водопостачання та водовідведення, який утворився у період з 1999 року по 2016 рік;
  • 16 329,05 грн. – інфляційне збільшення суми боргу;
  • 3 124,09 грн. – 3 % річних від простроченої суми боргу.

А також, 1 600 грн. складає сума судового збору.

Як бачимо, сума грошового навантаження на боржника збільшилась майже на 90 %.

Крім того, в разі звернення КП «Дніпроводоканал» до Державної виконавчої служби боржник сплатить ще 10 % за примусове виконання рішення суду.

Також, необхідно зауважити, що 05.10.2016р. набула чинності нова редакція Закону України «Про виконавче провадження», згідно якого строк подання виконавчих документів збільшено до 3-х років. Зазначена норма Закону дозволяє нашому підприємству користуватись отриманими судовими наказами протягом трьох років.

Шановні абоненти-громадяни, черговий раз рекомендуємо в найкоротші терміни перевірити взаємні розрахунки і врегулювати питання оплати боргів у досудовому порядку. В разі неможливості погашення заборгованості в повному обсязі пропонуємо оформити договір реструктуризації.

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін