До уваги мешканців сел. Діївка!

В адресу підприємства надходить значна кількість звернень від мешканців сел. Діївка-1 зі скаргами на недостатній тиск в водопровідній системі і як наслідок неякісне надання послуг водопостачання.

Фахівці КП «Дніпроводоканал» систематично перевіряють цілісність водопровідних комунікацій на наявність витоків, але при нормальній та стабільній роботі розподільчої мережі скарги не припиняються.

Тиск у водопровідній мережі та водопостачання у мешканців нормалізується у період опадів, що свідчить про те, що проблема криється в нераціональному використанні питної води. Тобто, наднормативне (нераціональне) водоспоживання для поливу садів, городів, квітників.

На підставі зазначеного вище, з метою уникнення проблеми недостатнього тиску у розподільчій мережі водопостачання, керівництво підприємства доручило фахівцям районних дільниць (абонентній службі та службі експлуатації мереж) виконати детальну перевірку домоволодінь сел. Діївка-1:

на відповідність умов водоспоживання згідно ступенів благоустрою з наявною проектно-технічною документацією;
точки підключення до міської водопровідної мережі;
наявність приладів обліку води.

Основна увага при обстеженні буде приділятись власникам тих домоволодінь, які користуються послугами централізованого водопостачання без договірних відносин, здійснюють полив прибудинкової території без засобів обліку та використовують обсяги води понад встановлених норм водоспоживання.

В певних випадках роботи будуть виконуватись з застосуванням землерийної техніки. До заходів планується долучати наряди національної поліції.

За виявленням фактів самовільного безоблікового водовикористання складатимуться відповідні протоколи для притягнення власників домоволодінь до адміністративно-кримінальної відповідальності.

Перебої у водопостачанні в літній період, який являється поливним сезоном для мешканців приватного сектору, пов’язані виключно з нераціональним водоспоживанням зокрема мешканцями зазначеного мікрорайону.

Тому, в разі якщо Ви володієте інформацією про нераціональне та/або самовільне водовикористання з боку мешканців сел. Діївка-1, просимо повідомляти такі адреси за наступними номерами телефонів:

050 342 92 52

067 351 14 91

Зазначені адреси будуть перевіряти в першу чергу.

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін