ПОВІДОМЛЕННЯ

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі — НКРЕКП), яке проводилось у формі відкритого слухання 13 грудня 2019 року, схвалено проект постанови «Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради на 2020 рік».

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30 червня 2017 року №866, НКРЕКП повідомляє про проведення відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради на 2020 рік».

Відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення інвестиційної програми Комунального підприємства «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради на 2020 рік» відбудеться 3 січня 2020 року о 10:00 у приміщенні КП «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради за адресою: вул. Троїцька, 21а, м. Дніпро.

Заявки для участі у відкритому обговоренні проекту рішення НКРЕКП приймаються до 27 грудня 2019 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Управління Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Дніпропетровській області, вул. Володимира Мономаха, 17 А, м. Дніпро, 49000, e-mail: energo.dp@newline.net.ua, а копії investvoda@gmail.com.

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін