Шановні мешканці міста!

Ситуація яка склалась на підприємстві змушує КП «Дніпроводоканал» звернутись в адресу споживачів з наполегливою вимогою стабілізувати оплату послуг з водопостачання та водовідведення.

Нажаль в умовах карантину навантаження на мережі водопровідно-каналізаційного господарства тільки збільшується.

Додатковим фактором являється стійке підвищення температури повітря до рівня майже 40 С. Це змушує не тільки мешканців приватного сектору поливати сади та огороди. В таку аномальну спеку жителі багатоквартирних будинків також використовують воду для поливу прибудинкової території.

Підвищений водорозбір під час поливу, викликає перебої з водопостачанням у мешканців багатоповерхівок. Такі проблеми спричиняють шквал емоцій та скарг на адресу КП «Дніпроводоканал».

Підприємство в свою чергу, реагуючи на звернення споживачів, з метою забезпечення безперебійного водопостачання змушене збільшувати навантаження на насосне обладнання та розподільчі мережі. Це відповідно потребує незапланованих затрат.

Як з’ясувалось в умовах карантину неможливо вирахувати періоди максимального та мінімального водовикористання, що унеможливлює оптимізацію насосного обладнання та збільшує кількість пошкоджень на мережах. Це потребує додаткових витрат на їх усунення.

Окрему увагу необхідно приділити питанню експлуатації системи водовідведення, зокрема мешканцями багатоквартирних будинків.

Такої кількості непотребу та побутового сміття, яке скидають в мережі водовідведення не бачили навіть старожили підприємства. Якість та щільність побутових відходів настільки високі, що усунення засмічень на деяких будинкових випусках та колодязях потребує навіть кілька діб.

Загалом, існуюча протягом останніх місяців ситуація, змушує підприємство працювати на межі технічних та людських можливостей.

Катастрофічний брак грошових кошт робить все складнішим виконання цілої низки заходів для цілодобового та безперебійного забезпечення міста послугами з централізованого водопостачання та водовідведення, а також ставить під загрозу водопостачання міста у подальшому.

Адміністрація та робітники підприємства щиро дякують споживачам, які незважаючи на кризове становище, щомісяця сплачують рахунки за спожиті послуги.

В свою чергу від боржників наполегливо вимагаємо розпочати здійснювати оплату поточного споживання послуг, а стосовно врегулювання заборгованості звернутись на районні служби.

В разі відсутності дій від боржників, спрямованих на зменшення заборгованості, КП «Дніпроводоканал» буде змушений застосувати до них радикальні заходи з примусового стягнення боргів.

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін