До уваги мешканців міста!

Зима цього року випробовувала на міцність буквально всі комунальні служби нашого міста.

Перепади температурного режиму суттєво вплинули на кожну ланку технологічного процесу водозабезпечення та відведення господарчо-побутових стоків.

Крім того, на господарській діяльності підприємства позначилися і фінансово-економічні зміни у державі, які ускладнились карантинними заходами, пов’язаними з запобіганням поширення вірусу COVID-19. В наслідок цього погіршився життєвий рівень громадян, що призвело до зниження рівня оплати за спожиті послуги.

КП «Дніпроводоканал» дякує своїм сумлінним платникам. Незалежно від існуючих на сьогоднішній день соціальних проблем, певна кількість абонентів, знаходить можливість розрахуватись за спожиті послуги вчасно.

Однак, деяка категорія громадян продовжує накопичувати заборгованість перед КП «Дніпроводоканал». У ряді випадків ці громадяни являються більш менш фінансово благополучними, серед яких є навіть заможні родини. Але, за умов «власної зайнятості» вони забувають про те, що під виразом — оплата за воду мається на увазі праця фахівців, які цілодобово та за будь-яких погодних умов здійснюють роботи з усунення засмічень на каналізаційних мережах, пошкоджень на мережах водопостачання, ті, хто цілодобово забезпечують технологічну ланку на станціях водопідготовки та очищення стоків. Наявність росту заборгованості негативно впливає на роботу підприємства в цілому.

Нажаль, грошові кошти, які КП «Дніпроводоканал» отримує від споживачів протягом останніх місяців не врятовують ситуацію на підприємстві. Перед КП «Дніпроводоканал» також існують зобов’язання, які вимагають 100% оплати рахунків за спожиту електроенергію, покупну воду, податки, експлуатаційні витрати, заробітну плату. І якщо підприємство не сплатить хоча б одну із складових, це може вплинути на режим роботи підприємства та порушити спокій наших громадян, оскільки ті згадують про водоканал лише тоді, коли в крані зникає вода.

Таким чином, з метою уникнення перебоїв у водопостачанні, КП «Дніпроводоканал» наполягає на своєчасній оплаті спожитих послуг. Це дозволить підприємству і надалі цілодобово забезпечувати місто послугами, а споживачам уникнути заходів з примусового стягнення заборгованості та відшкодування підприємству додаткових витрат, пов’язаних зі стягненням боргів.

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін