Увага, ремонтні роботи!

Шановні мешканці міста, нагадуємо, що 22 квітня з 01:00 години (ночі) до 24:00 години з метою проведення аварійно-відновлювальних робіт та підготовки водогону Д-1200/1000мм до роботи в осінньо-зимовий період, буде припинено водопостачання для мешканців і споживачів міста розташованих за наступним переліком:

 

  • Новокодацький район – в межах вулиць Набережна Заводська, Ударників, Маяковського та Квітки Основяненко.
  • Чечелівський район – в межах вулиць Павлова, Академіка Белелюбського, Пастера та Набережна Заводська. У тому числі вулиці Братів Бестужевих та Івана Езау.
  • Центральний район – в межах вулиць пл. Вокзальна, пр. Дмитра Яворницького (парна сторона), Половицька та Січеславська Набережна.
  • Шевченківський район – в межах вулиць Юліуша Словацького, пр. Дмитра Яворницького (парна сторона), Коцюбиньського та Січеславська Набережна.
  • Соборний район –вул. Січеславська Набережна, вул. Набережна Перемоги, вул. Ливарна, вул. В. Вернадського 35 (П.Л.Д), вул. Павла Нірінберга, вул. Поля, вул. Колодязна, вул. Камяна, вул. 6 Стрєлкової Дивізії, вул. Яружна, ж/м Перемога 1-6.

 

На зазначених та прилеглих до них вулицях можливі перебої водопостачання зі зниженням тиску.

Підприємство рекомендує створити необхідний запас питної води на період проведення робіт, та приносить вибачення за тимчасові незручності.

Відновлення стійкого режиму водопостачання очікується на 10:00 годину 23 квітня.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності і заздалегідь вдячні за розуміння.

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін