ПОВІДОМЛЕННЯ

ШАНОВНІ КОЛЕКТИВНІ СПОЖИВАЧІ

послуг централізованого водопостачання та водовідведення,

в т.ч. Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків

 

Відповідно до ст. ч. 5 ст. 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 9 листопада 2017 року № 2189-VIII у разі якщо співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем комунальної послуги відповідний договір – індивідуальний з кожним власником квартири або колективний з об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку — з ними укладається індивідуальний договір про надання комунальної послуги, що є публічним договором приєднання.

 

Такі договори вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та/або на веб-сайті виконавця послуги співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги.

01.12.2021 на  офіційному сайті КП «Дніпроводоканал» за посиланням https://vodokanal.dp.ua/publichnij-dogovir/ розміщено Повідомлення від про публічну пропозицію (оферту) КП «Дніпроводоканал» про укладення Публічного індивідуального договору приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Текст публічного договору опубліковано там же.

Звертаємо увагу, що всі колективні споживачі, які до 31.12.2021 не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин з підприємством або не надали на адресу КП «Дніпроводоканал» копію відповідного протокольного рішення загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку, такі співвласники переводяться на індивідуальні договори у вигляді ПУБЛІЧНОГО ДОГОВОРУ ПРИЄДНАННЯ з 01.01.2022.

Раніше укладений договір про надання комунальної послуги з ОСББ, Обслуговуючим кооперативом, органом самоорганізації населення тощо достроково припиняється з 01.01.2022

Зауважуємо, що припинення (втрата чинності) дії раніше укладеного договору не звільняє ОСББ, ОК, тощо від виконання зобов’язань за таким им договором та від відповідальності за порушення його умов.

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін