До уваги мешканців приватного сектору!

З початком поливного сезону для мешканців приватного сектору, у власників приватних житлових будинків виникають питання, пов’язані з повіркою та подальшою експлуатацією приладів обліку питної води.

Шановні мешканці приватного сектору повідомляємо наступне.

У зв’язку з внесенням змін до Законів України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» та «Про житлово-комунальні послуги», з 1 січня 2022 року до усіх споживачів, в тому числі населення приватного сектору, розташованого у окремих будівлях, з якими укладені індивідуальні договори про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення (у паперовому варіанті або у варіанті публічних договорів приєднання), застосовується плата за абонентське обслуговування.

Зазначений платіж є обов’язковим і враховує таку складову, як обслуговування кожного водолічильника, взятого на абонентський облік, місця його розташування та діаметру. Ця складова є змінною і залежить насамперед від типів наявних вузлів комерційного обліку води, їх кількості та місця розміщення (у приміщенні або у колодязі).

Тобто, споживачі, які мешкають у приватному секторі, у межах граничного розміру плати за абонентське обслуговування сплачують і місячну вартість обслуговування за кожен вузол комерційного обліку води, взятий на абонентський облік.

На підставі зазначеного вище, для мешканців приватного сектору, яким нараховується плата за абонентське обслуговування, роботи з повірки приладів обліку питної води здійснюють фахівці КП «Дніпровдоканал» без додаткової окремо сплаченої вартості послуг з повірки водолічильників.

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін