Шановні мешканці міста!

Незважаючи на складний період, в якому перебуває країна, фахівці нашого підприємства продовжують виконувати свої зобов’язання для цілодобового забезпечення міста послугами з водопостачання та водовідведення.

Через зростання вартості електроенергії, палива, інших матеріалів значно збільшилися витрати підприємства і нашим працівниками дедалі важче забезпечувати щоденне виконання робіт з водопідготовки, ремонтних робіт з усунення поривів та засмічень на водопровідно-каналізаційних мережах.

Чи варто нагадувати споживачам, що єдиним джерелом надходження коштів для підприємства являються ваші платежі, тому подальше виконання необхідних для роботи підприємства заходів можливе лише за участі споживачів.

У зв’язку з чим, шановні мешканці міста, вкотре звертаємось на вашу адресу з проханням знайти фінансову та технічну можливість здійснювати оплату за спожиті послуги централізованого водопостачання та водовідведення.

 

Сплатити за послуги можна будь-яким зі способів, запропонованих на нашому сайті в розділі «Оплата».

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін