До уваги абонентів-громадян!

В адресу КП «Дніпроводоканал» звертаються абоненти-громадяни з питаннями щодо нарахувань за послуги водопостачання, якщо вони під час військового стану перебувають за межами міста або збираються тимчасово виїхати.

Згідно Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживачі, у квартирах яких не встановлено прилади обліку, мають право на неоплату вартості послуг за період тимчасової відсутності у житловому приміщенні понад 30 календарних днів, за умови документального підтвердження.

Для проведення корегування нарахувань за період тимчасової відсутності осіб, споживачам необхідно після повернення надати відповідні документи, в яких буде зазначено дати реєстрації та зняття з реєстрації з місця тимчасового проживання.

Звертаємо увагу споживачів, що на сьогоднішній день існує можливість дистанційного звернення на адресу підприємства, зокрема з приводу тимчасової відсутності членів родини.

Досить багато громадян, навіть ті, хто зараз знаходиться за межами міста чи країни і ще не визначилися з датою повернення, скористались можливістю звернутись до підприємства дистанційно та надіслати необхідні для перерахунку документи.

Для цього споживачам необхідно направити звернення та потрібні документи натиснувши на синій конвертик у лівому нижньому кутку на офіційному сайті підприємства або перейдіть за посиланням.

 

Copyright © Дніпроводоканал. Використання матеріалів сайту дозволено тільки при розміщені посилання на первинне джерело                                    Фото - Ігор Булгарін